Novinky

  • 03.12.2020 Neutral Tento týden začal v ČR prodej elektronických dálničních kuponů

  • 03.12.2020 Neutral Peter Olah byl jmenován vedoucím designu interiéru ve společnosti Škoda Auto

  • 01.12.2020 Neutral Lewis Hamilton kvůli pozitivnímu testu na covid nepojede víkendovou velkou cenu F1

Facebook Instagram

Vybírají se největší momenty českého sportu

Vybírají se největší momenty českého sportu

Škoda Auto partnerem projektu k jubileu republiky

Škoda Auto se stala partnerem projektu Největší momenty českého sportu. Vznikl u příležitosti stého výročí od založení Československa a jeho organizátorem je Česká unie sportu, za podpory Českého olympijského výboru a České obce sokolské.

Základní částí je anketa, ve které vybírá veřejnost vždy z deseti výrazných úspěchů našich barev nejoblíbenější okamžik z příslušné dekády. Nominace budou oznámeny každé pondělní odpoledne v pořadu Otakara Černého Sportovní momenty 1918 - 2018 na televizní stanici ČT Sport. Úvodní kolo, věnující se období 1918 až 1928, již započalo 9. července.

O vítězích rozhodne v kombinaci s názorem diváků také odborná akademie, složená z předsedů jednotlivých svazů a spolků, sportovních legend, novinářů a pořadatelů velkých akcí.

Výsledky budou vyhlášeny v podvečer 28. září v živém přenosu na ČT Sport. Na něj naváže na ČT 1 galavečer, během kterého se představí osobnosti české sportovní scény. Pořad budou moderovat Marek Eben, Libor Bouček, Lucie Výborná a Adela Vinczeová (Banášová).

Komentáře ke článku