Novinky

  • 18.11.2018 Neutral Závod WEC na 6 h v Šanghaji vyhrála posádka Conway, López, Kobajaši v Toyotě

  • 18.11.2018 Neutral Toyota získala poprvé od roku 1999 mezi konstruktéry titul mistra světa v rallye

  • 16.11.2018 Neutral Závody formule W, určené jen pro ženy, budou doprovodným programem DTM.

Facebook Instagram

První pohled do interiéru Scaly

První pohled do interiéru Scaly

Vůz bude neustále online

Škoda Auto uvolnila první skicu interiéru nového modelu Scala. Jeho světová premiéra se uskuteční 6. prosince v izraelském Tel Avivu.

Řidič bude mít k dispozici nejnovější generaci infotainmentu s volně stojícím dotykovým displejem, umístěným vysoko na palubní desce v zorném poli řidiče. Na přání je k mání Virtuální Kokpit, mající úhlopříčku 10,25 palce a umožňující pět různých zobrazení.

Měkčený povrch přístrojovky s velkoplošnými dekory má, podobně jako výplně dveří, specifickou úpravu, která napodobuje krystalickou strukturu.

Potahy sedaček upoutají kontrastním obšitím, v rámci příplatkové výbavy lze získat čalounění z ušlechtilého mikrovlákna Suedia. U ambientního osvětlení existuje volba mezi bílým a červeným světlem, případně několika teplými odstíny.

Díky mobilním službám Škoda Connect cestující zamknou a odemknou automobil pomocí mobilního telefonu a současně aktualizují software infotainmentu nebo navigační mapu „vzduchem“. Jako první model značky budou všechny vozy Škoda Scala vždy online.

Komentáře ke článku

reklama
reklama