Novinky

  • 25.03.2019 Neutral Za polárním kruhem se testuje neobvyklý prototyp - Dacia Duster s elektrickým pohonem.

  • 22.03.2019 Neutral Bugatti plánuje luxusní limuzínu s legendárním jménem Royale a elektrickým pohonem.

  • 21.03.2019 Good Automobilky Toyota a Suzuki se dohodly na prohloubení spolupráce týkající se i Evropy.

Facebook Instagram

První pohled do interiéru Scaly

První pohled do interiéru Scaly

Vůz bude neustále online

Škoda Auto uvolnila první skicu interiéru nového modelu Scala. Jeho světová premiéra se uskuteční 6. prosince v izraelském Tel Avivu.

Řidič bude mít k dispozici nejnovější generaci infotainmentu s volně stojícím dotykovým displejem, umístěným vysoko na palubní desce v zorném poli řidiče. Na přání je k mání Virtuální Kokpit, mající úhlopříčku 10,25 palce a umožňující pět různých zobrazení.

Měkčený povrch přístrojovky s velkoplošnými dekory má, podobně jako výplně dveří, specifickou úpravu, která napodobuje krystalickou strukturu.

Potahy sedaček upoutají kontrastním obšitím, v rámci příplatkové výbavy lze získat čalounění z ušlechtilého mikrovlákna Suedia. U ambientního osvětlení existuje volba mezi bílým a červeným světlem, případně několika teplými odstíny.

Díky mobilním službám Škoda Connect cestující zamknou a odemknou automobil pomocí mobilního telefonu a současně aktualizují software infotainmentu nebo navigační mapu „vzduchem“. Jako první model značky budou všechny vozy Škoda Scala vždy online.

Komentáře ke článku

reklama
reklama