Novinky

  • 16.09.2019 Bad Při demonstracích před vstupy na autosalon IAA ve Frankfurtu bylo zadrženo 26 osob.

  • 13.09.2019 Bad Fiasko autosalonu IAA ve Frankfurtu vedlo k rezignaci prezidenta VDA Bernharda Mattese.

  • 13.09.2019 Good Nadační fond Škoda Auto předal Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi 4 miliony korun.

Facebook Instagram

Škoda Kodiaq Scout pro Sáblíkovou

Škoda Kodiaq Scout pro Sáblíkovou

Rychlobruslařská šampionka se stala ambasadorkou značky

Novou ambasadorkou značky Škoda se stala rychlobruslařka Martina Sáblíková. V Zákaznickém centru automobilky v Mladé Boleslavi si převzala vůz Kodiaq Scout. Dohoda o spolupráci byla uzavřena s platností do roku 2022, kdy se konají zimní olympijské hry v Pekingu.

Majitelka tří zlatých olympijských medailí a dvacetinásobná mistryně světa bude konkrétně jezdit s automobilem, vybaveným motorem 2.0 TDI a pohonem všech kol. „O mně se ví, že mám auta hodně ráda a čím jsem starší, tím víc dbám na svoje pohodlí při cestách, protože jich během přípravy a sezony absolvuji opravdu hodně. Kodiaq je pro mě ideální řešení, je maximálně pohodlný a prostorný. Možná se to nezdá, ale musím s sebou vozit opravdu hodně věcí,“ uvedla při této příležitosti. 

Klíčky od nového Kodiaqu předal Martině Sáblíkové ředitel Škoda Auto ČR Luboš Vlček

Je to jedna z našich nejslavnějších, ale také nejuniverzálnějších sportovkyň s vynikajícím renomé. Její nadšení, neutuchající touha po úspěchu a schopnost dlouhodobě se udržet na vrcholu výkonnosti skvěle korespondují s poselstvím naší značky,“ prohlásil ředitel firmy Škoda Auto Česká republika Luboš Vlček.

Komentáře ke článku