Novinky

  • 24.05.2020 Bad Americká divize autopůjčovny Hertz vyhlásila kvůli koronaviru bankrot

  • 23.05.2020 Neutral Ceny nových osobních automobilů mohou v ČR letos stoupnout až o 10 procent

  • 21.05.2020 Bad Průměrná cena za litr benzinu se v ČR znovu dostala nad 26 korun

Facebook Instagram

Cupra se stala partnerem velkoklubu FC Barcelona

Cupra se stala partnerem velkoklubu FC Barcelona

Budou společně rozvíjet projekty městské mobility

Cupra vstupuje do globální aliance s FC Barcelona a stává se výhradním oficiálním automobilovým partnerem pro mobilitu slavného fotbalového klubu.

Speciální automobilová divize společnosti Seat spojuje síly s fotbalovým klubem ze svého sídelního města v rámci aliance pro nadcházejících pět sezon. Tato smlouva, která dalece přesahuje rozsah tradičního partnerství, je založena na třech strategických pilířích. Zaprvé byli oba partneři založeni v Barceloně a mají společnou vizi vylepšování image města na celém světě. Za druhé se obě strany snaží podporovat mladé talenty a inovace. A nakonec obě značky sdílejí vášeň, ambice a globální zaměření.

Aliance mezi značkou Cupra a fotbalovým klubem FC Barcelona bude připravovat jedinečné zážitky pro komunitu fanoušků na celém světě. Kromě toho budou vyvíjeny projekty městské mobility v okolí stadionu Camp Nou.

Předseda představenstva společnosti Seat a předseda správní rady značky Cupra Luca de Meo a prezident fotbalového klubu FC Barcelona Josep Maria Bartomeu se setkali na stadionu Camp Nou před prvním domácím zápasem týmu Barça v sezoně 2019/2020 nejvyšší španělské fotbalové ligy La Liga.

Tato inovativní aliance s jedním z nejlepších fotbalových klubů na světě dokazuje naše velké úsilí o rozvoj značky Cupra a utváření budoucnosti mobility v Barceloně. Partnerství s univerzálním klubem, jakým je FC Barcelona s více než 340 miliony fanoušků na celém světě, podpoří naši globalizační strategii,“ řekl De Meo.

Prezident klubu FC Barcelona Josep Maria Bartomeu uvedl: „Máme radost, že se značka Cupra stala novým oficiálním automobilovým partnerem pro mobilitu klubu FC Barcelona. Vydáváme se společně novou cestou na základě sdílených hodnot, jakými jsou vysoké nároky, vášeň, ambice a týmová práce. Inovativní aliance nám umožní nabízet jedinečné zážitky fanouškům na celém světě. Díky ní budeme mít také příležitost spolupracovat na vývoji nových řešení a přispívat tak ke zlepšování městské mobility.

Značka Cupra a klub FC Barcelona uzavřely alianci

Cupra je nejen výhradním oficiálním automobilovým partnerem pro mobilitu, ale také jedním z globálních oficiálních partnerů klubu FC Barcelona. Obě značky sdílejí stejnou DNA a mají moderní vizi na základě jedinečného stylu a uznání pro sportovní výkony.

Nevšední aliance bude zahrnovat prezentaci značky v areálu stadionu, včetně vyhrazené lóže Cupra VIP Box na Camp Nou během všech domácích zápasů klubu FC Barcelona. Před stadionem budou dočasné speciální zóny, v nichž budou moci fanoušci Barçy objevovat značku Cupra.

Seat, Cupra a FC Barcelona budou také společně vyvíjet řešení v oblastech mikromobility a elektromobility v okolí stadionu Camp Nou ve snaze napomáhat rozvoji mobility. Areál fotbalového stadionu bude sloužit jako zkušební laboratoř v rámci projektů městské mobility v Barceloně.

Komentáře ke článku