Novinky

  • 05.12.2019 Neutral Konsorcium kanadského miliardáře Lawrence Strolla hodlá koupit Aston Martin.

  • 01.12.2019 Neutral Lewis Hamilton (Mercedes) vyhrál VC Abú Zabí, poslední závod F1 v roce 2019

  • 30.11.2019 Bad Daimler šetří a proto během tří let propustí nejméně 10 000 zaměstnanců.

Facebook Instagram

Volkswagen Užitkové vozy s novým vizuálním stylem

Volkswagen Užitkové vozy s novým vizuálním stylem

Dvourozměrné logo optimalizované pro digitální formáty

Volkswagen Užitkové vozy vstupuje na český trh s novým vizuálním stylem značky jako moderního poskytovatele řešení pro budoucí mobilitu. Součástí změny je zcela nové dvourozměrné logo, optimalizované pro použití v moderních digitálních formátech. Se změnou souvisejí i nové webové stránky.

Volkswagen užitkové

Volkswagen Užitkové vozy na nový design značky přechází postupně na celém světě. Tento krok souvisí s transformací značky z tradičního výrobce lehkých užitkových vozů na moderního poskytovatele řešení pro budoucí mobilitu.

V České republice byly od 4. listopadu nejprve spuštěny nové webové stránky a v rámci všech marketingových a komunikačních aktivit zavedeno dvourozměrné logo. Nová podoba značky zahrnuje vizuální prezentace, kompletní korporátní design všech tiskovin, internetových prezentací a obchodních partnerů i vlastní logo.

„Volkswagen Užitkové vozy vstupuje do nové éry, která se ponese v duchu elektrické mobility, konektivity a ještě intenzivnější komunikace s našimi zákazníky, což reflektuje i náš nový brand design. S prvním listopadovým týdnem jsme pro české zákazníky spustili nové webové stránky značky Volkswagen Užitkové vozy a začali používat jiné logo. Dáváme tím našemu marketingu digitálnější a modernější podobu. Současně chceme komunikovat s našimi zákazníky ještě rychleji a emocionálněji, vždy však zcela autenticky, a být jim maximálně nablízku,“ říká ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika Jakub Šebesta.

Volkswagen užitkové

Komentáře ke článku