Novinky

  • 06.07.2020 Neutral Do konce roku má být v ČR zprovozněno 63 kilometrů nových dálnic a silnic

  • 05.07.2020 Neutral VC Rakouska, úvodní podnik nového ročníku F1, vyhrál Fin Valtteri Bottas (Mercedes)

  • 04.07.2020 Bad Prodej nových aut klesl v ČR v prvním pololetí meziročně o 26 procent

Facebook Instagram

Defender hraje v nové bondovce

Defender hraje v nové bondovce

S ním účinkují i další tři modely značky

Land Rover Defender si zahraje v nové bondovce. Automobilka nyní uvolnila fotografie, na nichž jsou zachyceni během natáčení filmu No Time To Die kaskadéři Lee Morrison a Jesse Hawkinsová.

Navrhování a koordinace akčních scén vyžaduje velmi kreativní myšlení. Potřebovali jsme nezastavitelné auto, abychom mohli bojovat s živly, sjíždět prudké svahy a brodit řeky. Vybrali jsme Defender,“ uvedl Morrison.

Tým designerů Land Roveru na specifikaci Defenderu, který se objeví ve snímku, úzce spolupracoval s vedoucím speciálních efektů a akčních vozidel Chrisem Corbouldem. Výchozí bylo provedení Defender X v barvě Santorini Black, se zatmavenými ližinami, dvacetipalcovými koly s tmavou povrchovou úpravou a profesionálními terénními pneumatikami. Zajímavostí je, že vznikly v závodě ve slovenské Nitře. 

Kaskadérka Jesse Hawkinsová za volantem Land Roveru Defender

Jaguar Land Rover dlouhodobě kooperuje s EON Productions na filmech s Jamesem Bondem. Partnerství začalo v roce 1983, kdy se Range Rover Convertible objevil v Chobotničce. Kromě Defenderu se v novince představí také Range Rover Sport SVR, Land Rover Series III a Range Rover Classic.

No Time To Die režíroval Cary Joji Fukunaga a titulního hrdinu znovu ztvárnil Daniel Craig. Premiéra je naplánována na 2. dubna 2020.

Komentáře ke článku