Novinky

  • 14.01.2021 Neutral Litr benzinu se v ČR prodává v průměru za 27,92 Kč, litr nafty za 27,23 Kč

  • 11.01.2021 Neutral Šéf Tesly Elon Musk se podle agentury Bloomberg stal nejbohatším člověkem na světě

  • 11.01.2021 Neutral Prodej vozů s hybridním pohonem stoupl loni v ČR o 52 procent

Facebook Instagram

Škoda Auto poslala 875 obědů zdravotníkům

Škoda Auto poslala 875 obědů zdravotníkům

Proměnila v ně české góly na Karjala Cupu

Tuzemská hokejová reprezentace a její partner Škoda Auto Česká republika podpořily zdravotníky, bojující s pandemií koronaviru.

Před listopadovým turnajem Karjala Cup ve Finsku se Škoda zavázala, že za každý vstřelený český gól do sítě soupeře zajistí 125 tříchodových obědových menu pro některou z nemocnic. Branek dosáhli naši borci pět, finální počet navýšila Škoda na šťastných sedm. Rozváželo se tedy celkem 875 obědů, doplněných reprezentačními dresy. O výběru zdravotnických zařízení hlasovali fanoušci na webu www.skodaautopomaha.cz. 

Na rozvozu se podílel i herec Marek Lambora

Přípravy pokrmů se ujali kuchaři v jedné z nejelitnějších pražských restaurací U Matěje, vedené Janem Punčochářem, a také kolektiv Tomáše Dolníčka z brněnského Koishi restaurantu. Na distribuci se podíleli zástupci českého národního mužstva v čele s hlavním trenérem Filipem Pešánem a rovněž influenceři značky, zastoupení například rychlobruslařkou Martinou Sáblíkovou, herci Radimem Fialou a Markem Lamborou, skladatelem a zpěvákem Markem Ztraceným, hudebníkem Mikolasem Josefem nebo modelkou Andreou Bezděkovou.

Nikdo z nás si pořádně nedokáže představit, co sestřičky a doktoři v tuhle chvíli zažívají. Nejen po fyzické, ale i psychické stránce. Jsme rádi, že jim takhle můžeme pomáhat a byla to pro nás obrovská motivace navíc,“ uvedl generální manažer reprezentace Petr Nedvěd.

Komentáře ke článku