Novinky

  • 06.05.2021 Good Magistrát hl. m. Prahy oznámil záměr odstranit 1 800 informačních a směrových tabulí za účelem omezit vizuální smog

  • 21.04.2021 Neutral Světovým autem roku 2021 se stal Volkswagen ID.4

  • 19.04.2021 Good Max Verstappen (Red Bull) vyhrál Velkou cenu Emilie-Romagni F1

Facebook Instagram

Diář neustále po ruce

Diář neustále po ruce

Škoda Auto uvádí aplikaci Kalendář

Škoda Auto připravila aplikaci Kalendář, prozatím dostupnou pro Scalu a Kamiq. Během zaváděcí fáze si ji mohou zájemci stáhnout zdarma z online obchodu v automobilu (Shop) a následně ji nainstalovat prostřednictvím dotykové obrazovky.

Synchronizace s Kalendářem Google umožňuje přímý přístup do osobního diáře na centrálním displeji, aniž by bylo třeba vzít do ruky mobilní telefon. Lze si do něj zadávat nové termíny, nechat se navigací dovést na cílovou adresu i účastnit se konferenčních hovorů po Skypu.

Díky konstantnímu internetovému připojení vozu pomocí integrované eSIM online karty jsou data synchronizována v reálném čase. V průběhu roku 2021 umožní Kalendář také zobrazování oznámení a propojení s účtem Microsoft Office 365.

Stejně tak se rozšíří počet modelů, ve kterých bude fungovat (Karoq, Kodiaq, Superb, Superb iV, Octavia). Podmínkou je vybavenost infotainmentem Amundsen nejnovější třetí generace.

Komentáře ke článku