Novinky

  • 22.02.2021 Bad Tesla přestala přijímat objednávky model Y a odstranila ho i ze svého online konfigurátoru.

  • 04.02.2021 Bad Zisk petrolejářské společnosti Royal Dutch Shell klesl loni o 71 % na 4,8 mld. dolarů

  • 29.01.2021 Bad Obrat českého trhu s ojetinami klesl v loňském roce o 46 procent

Facebook Instagram

Concorso d’Eleganza Villa d’Este 2021 se přesouvá na podzim

Concorso d’Eleganza Villa d’Este 2021 se přesouvá na podzim

Covid ovlivňuje i Concours d'Elegance

Concours d'Elegance je výraz francouzského původu, který znamená soutěž elegance a odkazuje na událost, kde jsou vystavována a hodnocena prestižní vozidla. Jeho historie sahá do Francie 17. století, kde šlechtici o letních víkendech a svátcích předváděli v pařížských parcích kočáry tažené koňmi.

Concorso d’Eleganza Villa d’Este každoročně probíhá od roku 1929 během posledního květnového víkendu poblíž hotelu Villa d'Este v Cernobbio, na břehu jezera Como v Itálii. Od roku 2011 se akce koná ve druhé polovině května. Letos se organizátoři společně rozhodli akci odložit na podzimní víkend 1. až 3. října.

Zástupce pořadatele k tomu uvedl: „Rok 2021 jsme zahájili plni očekávání pro nadcházející Concorso d’Eleganza Villa d’Este a doufali jsme, že pandemie skončí co nejrychleji. Globální úsilí v boji proti krizi je skutečně působivé a postupuje. Faktem ale je, že současná situace stále vylučuje přípravu Concorsa plánovaného na květen 2021 v podobě, která plně splňuje naše ambice. Doufáme, že toto pozdější datum umožní našim hostům nabídnout program vynikající kvality, který se od akce Concorso d’Eleganza Villa d’Este očekává.

Komentáře ke článku