Novinky

  • 06.05.2021 Good Magistrát hl. m. Prahy oznámil záměr odstranit 1 800 informačních a směrových tabulí za účelem omezit vizuální smog

  • 21.04.2021 Neutral Světovým autem roku 2021 se stal Volkswagen ID.4

  • 19.04.2021 Good Max Verstappen (Red Bull) vyhrál Velkou cenu Emilie-Romagni F1

Facebook Instagram

Fulín vstupuje do další sezóny TCR

Fulín vstupuje do další sezóny TCR

V polovině dubna se rozjíždí třetí sezóna série TCR Eastern Europe

V polovině dubna se rozjíždí třetí sezóna série TCR Eastern Europe, tentokrát kalendář čítá šest víkendů. V poli nebudou chybět ani piloti českého týmu FullinRace Academy

Sestava jezdců a kouče zůstává pro rok 2021 stejná a tým se už těší na první vystoupení na Hungaroringu. "V týmu teď máme druhou novou Cupru, kromě Petra tak s novým vozem pojede i Carol. Během posledních testů na trati v Mostě jsme bez ohledu na rozmary počasí neměli problém, takže zatím u nás panuje optimismus," hlásí před odjezdem do Maďarska Petr Fulín. TCR Eastern Europe bude podle něj letos ještě vyrovnanější a sledovanější: "Organizace je náročná kvůli covidovému protokolu, ale jsme rádi, že se pojede, vlastně náš šampionát bude první sérií TCR, která se letos představí. Navzdory pandemii to vypadá, že v poli bude hodně jezdců, tak uvidíme, jak se nám s početnou konkurencí bude dařit bojovat."

 

V poli soupeřů se proti stáji Fuldy seniora představí i Petr Fulín junior, který usedne do Audi konkurenčního týmu. "Junior jede po vlastní ose a má svůj vlastní limit a cíle. Držím mu palce, protože dva roky nejel ostrý závod a bude to mít těžké. Na trati ale s našimi kluky bude bojovat naplno, žádné úlevy nebudou," dodává Petr Fulín. Ten v minulých letech s Carolem Wittkem absolvoval závody ESET Endurance, letos tomu ale bude jinak: "Rozhodli jsme se, že tyto závody letos nepojedeme. Soustředíme se na sprinty a u mě je letos nepravděpodobné, že bych závodil."


Harmonogram úvodního víkendu počítá s tréninkem a kvalifikací už v pátek, v sobotu se odjedou oba závody (se starty v 10:45 a 14:05).

 

Komentáře ke článku