Novinky

  • 25.03.2019 Neutral Za polárním kruhem se testuje neobvyklý prototyp - Dacia Duster s elektrickým pohonem.

  • 22.03.2019 Neutral Bugatti plánuje luxusní limuzínu s legendárním jménem Royale a elektrickým pohonem.

  • 21.03.2019 Good Automobilky Toyota a Suzuki se dohodly na prohloubení spolupráce týkající se i Evropy.

Facebook Instagram

Ouředníček představuje největší hvězdy Rallye Dakar

Ouředníček představuje největší hvězdy Rallye Dakar

Sainz, Al-Attiyah, Loeb a ti další

Tomáš Ouředníček, který odstartuje do letošní Rallye Dakar se spolujezdcem Davidem Křípalem a Fordem Raptor týmu MP-Sports, našel v hektickém shonu posledních dní volnou chvilku. Využil ji k tomu, aby se svěřil se svým názorem na největší hvězdy, účastnící se slavného maratonu. Zde je.

Carlos Sainz

Obhajující šampion, který bude určitě chtít získat další, už třetí vítězství. Tentokrát s jiným automobilem, neboť továrna Peugeot již nestartuje. Spolu se Stéphanem Peterhanselem a Cyrilem Despresem osedlá vůz podobné koncepce, nesoucí jméno Mini. 

Carlos Sainz vyměnil Peugeot za Mini

Nasser Al-Attiyah

Můj vzor. Je to dvojnásobný vítěz a neskutečně rychlý jezdec, který má v úmyslu s Mathiem Baumelem opět vyhrát a dopřát tak Toyotě konečně první triumf. Japonci nasazují ještě Giniela de Villierse, jenž uspěl v roce 2009 s Volkswagenem, a Bernharda Ten Brinkeho.

Jakub Przygoński

Jde o aktuálního mistra světa a také držitele Guinessova rekordu v nejrychlejším driftu. Mladý závodník s historií v motorkách je ve výborné formě. Měl jsem tu čest být s ním a s Martinem Prokopem na testování v Emirátech. Snad jsem něco pochytil…

Stéphane Peterhansel

Legenda. Dlouho se nechal přemlouvat k účasti, nakonec jej tým Mini zlomil. Pojede poprvé s jiným navigátorem. Původně plánoval, že mu rozpis bude číst manželka.

Sébastien Loeb

Rallyová superstar, ovšem s privátně připraveným peugeotem. 

Sébastien Loeb se tentokrát bude muset obejít bez tovární podpory

Robby Gordon

Robby se po letech opět vrací a chce být prvním Američanem, který vyhraje Dakar. Nevím, v jaké kategorii je jeho nová buggy. Každopádně se všichni fanoušci na tohoto šoumena těší!

Komentáře ke článku

reklama
reklama