Novinky

  • 26.06.2019 Bad Americké koncerny likvidují normální auta - další obětí GM bude od roku 2023 Camaro.

  • 24.06.2019 Neutral V roce 2020 má mít 26 % vozů taxi v Berlíně hybridní pohon.

  • 24.06.2019 Neutral Crossover Volkswagen T-Roc se bude od roku 2020 nabízet i s karoserií kabriolet.

Facebook Instagram

Alfa Romeo Giulietta modelový rok 2019

Alfa Romeo Giulietta modelový rok 2019

Sportovní kompaktní model s pěti úrovněmi výbavy a novými motory

Modernizovaná Alfa Romeo Giulietta nabízí pět úrovní výbavy - Giulietta, Super, Sport, Executive a Veloce. Každá z nich odpovídá konkrétním požadavkům zákazníků. Už vstupní úroveň Giulietta vyjadřuje styl Alfy Romeo, určený pro mladé a dynamické zákazníky.

Giulietta Super má elegantní a specifickou osobnost vyjádřenou matným stříbrným nárazníkem, dalšími designovými doplňky a novými sedadly.

Alfa Romeo Giulietta MY2019

Alfa Romeo Giulietta Super

Giulietta Sport zdůrazňuje typickou osobnost Alfy Romeo s kombinací červených a černých doplňků. Specifická sportovní výbava zahrnuje sedadla, volant, hlavici řadicí páky a parkovací brzdy, hliníkové kliky a pedály.

Giulietta Executive je určena pro ty, kteří se chtějí odlišit a ocení nadstandardní exkluzivní detaily. Interiér zdůrazňuje pohodlí. K tomu se přidávají systém konektivity 6.5“ UConnect Radio-Nav a zadní parkovací senzory. Novinkou je nápadná zelená barva Visconti.

Giulietta Veloce povyšuje sportovní styl důrazem na nejvyšší výkonnost, ještě agresivnější vzhled a technické vymoženosti. Klíčovými vnějšími prvky jsou nové sportovní nárazníky, žluté brzdy Brembo, jemně lesklé černé povrchy, leštěná osmnáctipalcová kola s pěti dvojitými paprsky a rozměrné dvojité koncovky výfuku. Sportovnímu charakteru odpovídá i podoba interiéru.

Alfa Romeo Giulietta MY2019

Alfa Romeo Giulietta Veloce

V nabídce pohonných jednotek najdeme zážehový přeplňovaný agregát 1,4 turbo/88 kW (120 k), turbodiesel 1,6 l Multijet/88 kW (120 k) s přímo řazenou nebo automatickou převodovkou Alfa TCT, a jako vrcholnou variantu 2,0 JTDM/125 kW (170 k) s převodovkou Alfa TCT. Převodovka Alfa TCT umožňuje i sekvenční řazení páčkami pod volantem. Ovladačem režimu Alfa DNA může řidič nastavit dynamickou reakci vozidla změnou momentové charakteristiky motoru, reakce brzd, strategie řazení převodovky TCT a reakce akcelerátoru, systému ESC, elektronického samosvorného diferenciálu Alfa Q2 a řízení trakce ASR. Řidič může aktivovat tři režimy podle jízdních podmínek a svého stylu řízení.

Alfa Romeo Giulietta MY2019
Alfa Romeo Giulietta MY2019
Alfa Romeo Giulietta MY2019

Komentáře ke článku

reklama
reklama