Novinky

  • 22.04.2019 Neutral Lotus, patřící čínskému holdingu Geely, připravuje superauto s elektrickým pohonem.

  • 20.04.2019 Neutral Nový Ford Kuga se v USA představuje jako Ford Escape a Lincoln Corsair.

  • 20.04.2019 Bad Zahájení sériové výroby elektromobilu Audi e-tron zpožďuje nedostatek akumulátorů.

Facebook Instagram

Generálním ředitelem Hyundai Motor Czech se stane Saitz

Generálním ředitelem Hyundai Motor Czech se stane Saitz

Bude zodpovědný za obchodní aktivity na českém trhu

Na dealerské konferenci byl představen budoucí generální ředitel společnosti Hyundai Motor Czech. Martin Saitz má více než dvacetileté zkušenosti v automobilovém odvětví, kde zastával celou řadu manažerských funkcí. V poslední dekádě působil také na pozici generálního ředitele Hyundai Motor Slovakia. Ve společnosti Hyundai Motor Czech bude zodpovědný za obchodní aktivity značky Hyundai na českém trhu.

Martin Saitz během své kariéry zastával různé funkce u značek Volvo, Škoda, BMW nebo Hyundai. Působil mj. i jako generální ředitel BMW Group Česká republika a Hyundai Motor Slovakia. Od konce roku 2017 byl generálním ředitelem společnosti AutoBinck CZ pro distribuci a retail v České a Slovenské republice. I nadále při tom zastával pozici generálního ředitele zodpovědného za obchodní aktivity společnosti M Motors CZ a M Motors SK, tedy importéra značky Mitsubishi pro Českou a Slovenskou republiku.

Martin Saitz je absolventem ČVUT v Praze a ve volném čase se věnuje své rodině a nejrůznějším sportovním aktivitám. Zajímá se o literaturu, umění a historii.

 

Komentáře ke článku

reklama
reklama