Novinky

  • 14.08.2019 Neutral Nástupce supersportu Audi R8 bude mít elektrický pohon od chorvatské firmy Rimac.

  • 11.08.2019 Bad Volkswagen v USA sešrotuje 102 000 plně funkčních aut vykoupených po Dieselgate.

  • 09.08.2019 Neutral Lancia nečekaně prodala letos v Evropě zatím více aut než sesterská Alfa Romeo

Facebook Instagram

Nissan vylepšil X-Trail

Nissan vylepšil X-Trail

Crossover je poprvé připraven ve speciální verzi N-Way

Nissan X-Trail je stejně tak vhodný pro jízdu v terénu i po dálnici, jako dokáže působit elegantně. Tento crossover bude poprvé možné objednat také jako speciální model N-Way. Jeho dva menší sourozenci Juke a Qashqai již X-Trail na této cestě za atraktivním vzhledem předešli.

Speciální model zkombinuje vysoce kvalitní detaily vybavení s cenovým zvýhodněním různých doplňků. X-Trail N-Way bude nabízen výhradně s pěti sedadly, na osmnáctipalcových kolech z lehké slitiny, s panoramatickou skleněnou střechou, navigačním systémem NissanConnect a 360° zobrazením na displeji Around View.

Pohon speciálního verze zajistí zážehový motor 1,3 l s přeplňováním turbodmychadlem, poskytující výkon 117 kW (160 k) Je vždy kombinován se sedmistupňovou dvojspojkovou převodovkou DCT.

Turbodiesel 1,7 l/ 110 kW (150 k) je k dispozici s pohonem předních nebo všech kol. Jako alternativa k šestirychlostní přímo řazené převodovce je pro obě varianty pohonu nabízena automatická převodovka Xtronic s plynulou změnou převodového poměru.

Komentáře ke článku