Novinky

  • 24.01.2020 Good Škoda na ženevském autosalonu představí Octavii iV RS s plug in hybridním pohonem.

  • 24.01.2020 Bad Šéf odborů VW Osterloh požaduje kvóty EU pro nabíjecí stanice elektromobilů.

  • 24.01.2020 Good Alfa Romeo ke 110. výročí plánuje lehkou verzi Giulia GTA Special s 456 kW (620 k).

Facebook Instagram

První kresby nového Volkswagenu Caddy

První kresby nového Volkswagenu Caddy

Světová premiéra osobní i užitkové verze bude v únoru 2020

Vozy Volkswagen Caddy a Caddy Cargo patří k nejoblíbenějším v segmentu kompaktních MPV i městských dodávkových automobilů pro svou mimořádnou praktičnost a variabilitu. To vše si uchovají i v nové generaci, kterou značka Volkswagen užitkové vozy připravuje na únor 2020.

Volkswagen Caddy Skizza

Na designových skicách nové generace je patrný posun k mnohem sportovnějšímu pojetí tohoto modelu. Jak ve své zprávě značka Volkswagen užitkové vozy uvádí, v budoucnu se bude více zákazníků věnovat sportu a aktivnímu trávení volného času, a proto budou nový Caddy brát jako zajímavou a praktickou alternativu dopravního prostředku.

Sportovnější charakter dokládají mírně skloněná linie střechy i štíhlý, jednodílný design bočních partií. To vše podtrhují větší kola. Přídi dodávají sebevědomý výraz LED světlomety, užší mřížka chladiče a větší logo. Zajímavé je řešení zádě s výrazně zvětšeným oknem, kolem něhož je úzký pruh LED, vytvářející zadní svítilny. Toto uspořádání se má objevit i u osobních verzí. Zákazník bude moci volit mezi křídlovými dveřmi nebo výklopným víkem nákladového, respektive zavazadlového prostoru.

Volkswagen Caddy Skizza

Komentáře ke článku