Novinky

  • 09.08.2021 Neutral Volkswagen představí na IAA v Mnichově SUV kupé ID.5 GTX

  • 06.05.2021 Good Magistrát hl. m. Prahy oznámil záměr odstranit 1 800 informačních a směrových tabulí za účelem omezit vizuální smog

  • 21.04.2021 Neutral Světovým autem roku 2021 se stal Volkswagen ID.4

Facebook Instagram

První kresby nového Volkswagenu Caddy

První kresby nového Volkswagenu Caddy

Světová premiéra osobní i užitkové verze bude v únoru 2020

Vozy Volkswagen Caddy a Caddy Cargo patří k nejoblíbenějším v segmentu kompaktních MPV i městských dodávkových automobilů pro svou mimořádnou praktičnost a variabilitu. To vše si uchovají i v nové generaci, kterou značka Volkswagen užitkové vozy připravuje na únor 2020.

Volkswagen Caddy Skizza

Na designových skicách nové generace je patrný posun k mnohem sportovnějšímu pojetí tohoto modelu. Jak ve své zprávě značka Volkswagen užitkové vozy uvádí, v budoucnu se bude více zákazníků věnovat sportu a aktivnímu trávení volného času, a proto budou nový Caddy brát jako zajímavou a praktickou alternativu dopravního prostředku.

Sportovnější charakter dokládají mírně skloněná linie střechy i štíhlý, jednodílný design bočních partií. To vše podtrhují větší kola. Přídi dodávají sebevědomý výraz LED světlomety, užší mřížka chladiče a větší logo. Zajímavé je řešení zádě s výrazně zvětšeným oknem, kolem něhož je úzký pruh LED, vytvářející zadní svítilny. Toto uspořádání se má objevit i u osobních verzí. Zákazník bude moci volit mezi křídlovými dveřmi nebo výklopným víkem nákladového, respektive zavazadlového prostoru.

Volkswagen Caddy Skizza

Komentáře ke článku