Novinky

  • 30.07.2025 Good Roman Roubíček představí na výstavě Racing Expo svůj závodní vůz Praga R1T

  • 30.07.2025 Neutral Dvě třetiny Čechů pijí ledovou kávu nejčastěji na čerpací stanici

  • 16.04.2025 Good Automotodrom Brno zahájil kompletní rekonstrukci Masarykova okruhu

Facebook Instagram

Masaryk Racing Days s diváky

Masaryk Racing Days s diváky

Do Brna dorazí monoposty F1

O víkendu se v Brně uskuteční tradiční Masaryk Racing Days. V devatenácti vypsaných závodech se představí přes 200 účastníků.

Největší pozornost budou nesporně poutat starší monoposty F1, nastupující v sérii Boss GP. Mezi přihlášenými je i držitel traťového rekordu Masarykova okruhu Ingo Gerstl. V roce 2017 zde zvládl jedno kolo s vozem Toro Rosso STR1 za 1:36,065.

Součástí programu jsou dále klání středoevropské zóny FIA, pohárové podniky Renault Twingo Cup a Swift Cup Europe, stejně jako seriál Haigo pro historické automobily z bývalé NDR.

Na autodrom se dostanou i diváci. „Aktuální hygienická opatření nám umožňují tribuny pro fanoušky otevřít, byť s určitými omezeními. Padok letos pro veřejnost zůstává uzavřený, proto jsme i výši vstupného zvolili spíše symbolickou,“ uvedla manažerka akce Jana Božková. Dodejme, že jednodenní vstupenka vyjde na 100 korun.

Komentáře ke článku