Novinky

  • 09.08.2021 Neutral Volkswagen představí na IAA v Mnichově SUV kupé ID.5 GTX

  • 06.05.2021 Good Magistrát hl. m. Prahy oznámil záměr odstranit 1 800 informačních a směrových tabulí za účelem omezit vizuální smog

  • 21.04.2021 Neutral Světovým autem roku 2021 se stal Volkswagen ID.4

Facebook Instagram

Zabiják koronaviru

Zabiják koronaviru

Nový dezinfekční prostředek od BG Products

Na českém trhu se v prosinci objeví nový antibakteriální a antivirotický dezinfekční přípravek BG 703 Automotive Sanitising Fogger.

Je určen především k likvidaci vzniklých bakterií, virů a hub, ulpívajících na tvrdých a neporézních površích v interiéru vozu. Jedná se hlavně o přístrojovou desku, volant, textilní výplně dveří, ovládací prvky, koberce a čalouněné díly. Současně dochází k odstranění dlouhodobě vznikajících pachů a snižuje se riziko alergie na zvířecí srst či prachové roztoče.

Produkt je účinný i proti koronaviru

Výrobek je registrován a schválen pro použití proti SARS-CoV-2, tedy viru, který způsobuje nemoc Covid-19,“ uvedl Jiří Kocourek ze společnosti I.O.B., která je výhradním importérem BG Products do ČR a SR.

Použití je snadné. Po nastartování se přepne klimatizace na vnitřní cirkulaci. Poté se sprej v kabině odjistí v oblasti jeho hlavice. Obsažená látka se nechá cirkulačně působit přibližně dvacet minut. Po aplikaci se automobil na čtvrt hodiny kompletně otevře kvůli dostatečného vyvětrání.

Komentáře ke článku