Novinky

  • 14.02.2023 Bad Ve věku 97 let zemřel čestný předseda společnosti Toyota Motor Corporation Dr.Soichiro Toyoda, který byl synem zakladatele společnosti.

  • 11.01.2023 Bad V české soutěži Auto roku 2023 chybí mezi nominanty značky Škoda a Audi.

  • 02.01.2023 Good Peugeot spouští v ČR prodej nového modelu 408.

Facebook Instagram

Zabiják koronaviru

Zabiják koronaviru

Nový dezinfekční prostředek od BG Products

Na českém trhu se v prosinci objeví nový antibakteriální a antivirotický dezinfekční přípravek BG 703 Automotive Sanitising Fogger.

Je určen především k likvidaci vzniklých bakterií, virů a hub, ulpívajících na tvrdých a neporézních površích v interiéru vozu. Jedná se hlavně o přístrojovou desku, volant, textilní výplně dveří, ovládací prvky, koberce a čalouněné díly. Současně dochází k odstranění dlouhodobě vznikajících pachů a snižuje se riziko alergie na zvířecí srst či prachové roztoče.

Produkt je účinný i proti koronaviru

Výrobek je registrován a schválen pro použití proti SARS-CoV-2, tedy viru, který způsobuje nemoc Covid-19,“ uvedl Jiří Kocourek ze společnosti I.O.B., která je výhradním importérem BG Products do ČR a SR.

Použití je snadné. Po nastartování se přepne klimatizace na vnitřní cirkulaci. Poté se sprej v kabině odjistí v oblasti jeho hlavice. Obsažená látka se nechá cirkulačně působit přibližně dvacet minut. Po aplikaci se automobil na čtvrt hodiny kompletně otevře kvůli dostatečného vyvětrání.

Komentáře ke článku