Novinky

  • 25.04.2023 Bad Policisté zjistili 2800 přestupků během akce, při které se zaměřili na dodržování rychlosti.

  • 23.04.2023 Good Soud v USA rozhodl, že autopilot automobilky Tesla při nehodě v roce 2019 neselhal.

  • 14.02.2023 Bad Ve věku 97 let zemřel čestný předseda společnosti Toyota Motor Corporation Dr.Soichiro Toyoda, který byl synem zakladatele společnosti.

Facebook Instagram

Zabiják koronaviru

Zabiják koronaviru

Nový dezinfekční prostředek od BG Products

Na českém trhu se v prosinci objeví nový antibakteriální a antivirotický dezinfekční přípravek BG 703 Automotive Sanitising Fogger.

Je určen především k likvidaci vzniklých bakterií, virů a hub, ulpívajících na tvrdých a neporézních površích v interiéru vozu. Jedná se hlavně o přístrojovou desku, volant, textilní výplně dveří, ovládací prvky, koberce a čalouněné díly. Současně dochází k odstranění dlouhodobě vznikajících pachů a snižuje se riziko alergie na zvířecí srst či prachové roztoče.

Produkt je účinný i proti koronaviru

Výrobek je registrován a schválen pro použití proti SARS-CoV-2, tedy viru, který způsobuje nemoc Covid-19,“ uvedl Jiří Kocourek ze společnosti I.O.B., která je výhradním importérem BG Products do ČR a SR.

Použití je snadné. Po nastartování se přepne klimatizace na vnitřní cirkulaci. Poté se sprej v kabině odjistí v oblasti jeho hlavice. Obsažená látka se nechá cirkulačně působit přibližně dvacet minut. Po aplikaci se automobil na čtvrt hodiny kompletně otevře kvůli dostatečného vyvětrání.

Komentáře ke článku