Novinky

  • 16.09.2019 Bad Při demonstracích před vstupy na autosalon IAA ve Frankfurtu bylo zadrženo 26 osob.

  • 13.09.2019 Bad Fiasko autosalonu IAA ve Frankfurtu vedlo k rezignaci prezidenta VDA Bernharda Mattese.

  • 13.09.2019 Good Nadační fond Škoda Auto předal Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi 4 miliony korun.

Facebook Instagram

Honda CR-V Hybrid už zná ceny

Honda CR-V Hybrid už zná ceny

První vůz se systémem i-MMD v Evropě

Hybridní Honda CR-V se zážehovým motorem 2,0 i-VTEC, trakčním elektromotorem a litio-ionovým akumulátorem má maximální výkon 135 kW (184 koní) a točivý moment 315 N.m.

Systém i-MMD je nesmírně praktický, protože elektřinu si produkuje sám - CR-V se tedy nemusí připojovat do sítě. Vůz se sám dobíjí přímým přenosem výkonu ze zážehového motoru a rekuperací brzdné energie.

Systém i-MMD za účelem dosažení úsporného provozu v reálných podmínkách pracuje v jednom ze tří režimů automaticky vybíraných tak, aby optimalizovaly hospodárnost jízdy a výkon podle aktuálních podmínek. Při tzv. pohonu motorem vůz pohání zážehová jednotka například při jízdě stálou vysokou rychlostí. Při hybridním pohonu pracují současně zážehový motor a elektromotor, například při zrychlování. V elektrickém režimu (EV) vůz pohání jen elektromotor obvykle při rozjezdu nebo během jízdy ustálenou nízkou rychlostí.

Příchod tohoto unikátního a očekávaného modelu na český trh je naplánovaný na únor 2019. Dealeři Honda v České republice již začínají přijímat objednávky.

Honda nyní oznámila ceny vozu Hondy CR-V Hybrid. V základní verzi Comfort s pohonem předních kol přijde na 769 900 Kč. Verze s pohonem všech kol a výbavou Elegance bude stát 899 900 Kč.

Honda CR-V Hybrid

Komentáře ke článku