Novinky

  • 16.07.2019 Neutral V prvním pololetí Německo předstihlo v prodeji elektromobilů a plug-in hybridů Norsko.

  • 14.07.2019 Neutral Brit Lewis Hamilton z Mercedesu vyhrál VC Velké Británie F1 v Silverstone

  • 13.07.2019 Bad Členka německé SPD Ingrid Remmersová chce zákazat „přemotorované tanky“ SUV.

Facebook Instagram

Toyota Proace City uveze až tunu nákladu

Toyota Proace City uveze až tunu nákladu

Premiéru bude mít na konci měsíce v Birminghamu

Užitková Toyota Proace City bude mít oficiální světovou premiéru 30. dubna 2019 na autosalonu v Birminghamu. Snímky nového modelu však byly uvolněny již nyní. 

Dodávka bude dostupná ve dvou různých provedeních, lišících se délkou karoserie – kratší měří 4,4 m a delší 4,7 m. V obou případech je možné objednat si trojici předních sedadel, stejně tak jako variantu bez prosklení či bez něj. U prodloužené verze je navíc k dispozici varianta crew cab pro posádku a náklad. Osobní uspořádání existuje buď s pěti, nebo sedmi sedadly. 

Objem zavazadlového prostoru činí ve standardu 3,3 m3, v prodloužené specifikaci až 4,3 m3 (s volitelnou výbavou Cargo, tedy modulárním sedadlem spolujezdce). Maximální užitečné zatížení dosahuje jedné tuny. Je také možné připojit brzděný přívěs o hmotnosti až 1,5 tuny. Na přání lze získat asymetrické zadní dveře (prosklené nebo plné) nebo výklopnou záď s panty nahoře. 

Spektrum zážehových a vznětových jednotek zahrnuje agregáty o výkonu od 75 do 130 koní a výběr mezi pěti- či šestistupňovou manuální převodovkou nebo osmistupňovým automatickým ústrojím. 

 

 

 

 

 

Komentáře ke článku