Novinky

  • 27.05.2019 Good Fiat Chrysler a Renault mají v pondělí dopoledne oznámit své spojení.

  • 26.05.2019 Neutral 103. ročník závodu Indianapolis 500 vyhrál Simon Pagenaud z Teamu Penske

  • 26.05.2019 Neutral Lewis Hamilton z týmu Mercedes vyhrál VC Monaka F1 a zvýšil vedení v MS

Facebook Instagram

Toyota Proace City uveze až tunu nákladu

Toyota Proace City uveze až tunu nákladu

Premiéru bude mít na konci měsíce v Birminghamu

Užitková Toyota Proace City bude mít oficiální světovou premiéru 30. dubna 2019 na autosalonu v Birminghamu. Snímky nového modelu však byly uvolněny již nyní. 

Dodávka bude dostupná ve dvou různých provedeních, lišících se délkou karoserie – kratší měří 4,4 m a delší 4,7 m. V obou případech je možné objednat si trojici předních sedadel, stejně tak jako variantu bez prosklení či bez něj. U prodloužené verze je navíc k dispozici varianta crew cab pro posádku a náklad. Osobní uspořádání existuje buď s pěti, nebo sedmi sedadly. 

Objem zavazadlového prostoru činí ve standardu 3,3 m3, v prodloužené specifikaci až 4,3 m3 (s volitelnou výbavou Cargo, tedy modulárním sedadlem spolujezdce). Maximální užitečné zatížení dosahuje jedné tuny. Je také možné připojit brzděný přívěs o hmotnosti až 1,5 tuny. Na přání lze získat asymetrické zadní dveře (prosklené nebo plné) nebo výklopnou záď s panty nahoře. 

Spektrum zážehových a vznětových jednotek zahrnuje agregáty o výkonu od 75 do 130 koní a výběr mezi pěti- či šestistupňovou manuální převodovkou nebo osmistupňovým automatickým ústrojím. 

 

 

 

 

 

Komentáře ke článku

reklama
reklama