Novinky

  • 24.02.2020 Bad V Německu se dramaticky množí krádeže katalyzátorů ze zaparkovaných aut.

  • 20.02.2020 Neutral Fiat přestaví tovární komplex Mirafiori v Turíně na výrobu elektricky poháněných aut.

  • 20.02.2020 Neutral Volkswagen připravuje velké SUV s elektrickým pohonem - pracovní název je Ruggdzz.

Facebook Instagram

Toyota Proace City uveze až tunu nákladu

Toyota Proace City uveze až tunu nákladu

Premiéru bude mít na konci měsíce v Birminghamu

Užitková Toyota Proace City bude mít oficiální světovou premiéru 30. dubna 2019 na autosalonu v Birminghamu. Snímky nového modelu však byly uvolněny již nyní. 

Dodávka bude dostupná ve dvou různých provedeních, lišících se délkou karoserie – kratší měří 4,4 m a delší 4,7 m. V obou případech je možné objednat si trojici předních sedadel, stejně tak jako variantu bez prosklení či bez něj. U prodloužené verze je navíc k dispozici varianta crew cab pro posádku a náklad. Osobní uspořádání existuje buď s pěti, nebo sedmi sedadly. 

Objem zavazadlového prostoru činí ve standardu 3,3 m3, v prodloužené specifikaci až 4,3 m3 (s volitelnou výbavou Cargo, tedy modulárním sedadlem spolujezdce). Maximální užitečné zatížení dosahuje jedné tuny. Je také možné připojit brzděný přívěs o hmotnosti až 1,5 tuny. Na přání lze získat asymetrické zadní dveře (prosklené nebo plné) nebo výklopnou záď s panty nahoře. 

Spektrum zážehových a vznětových jednotek zahrnuje agregáty o výkonu od 75 do 130 koní a výběr mezi pěti- či šestistupňovou manuální převodovkou nebo osmistupňovým automatickým ústrojím. 

 

 

 

 

 

Komentáře ke článku