Novinky

  • 27.05.2019 Good Fiat Chrysler a Renault mají v pondělí dopoledne oznámit své spojení.

  • 26.05.2019 Neutral 103. ročník závodu Indianapolis 500 vyhrál Simon Pagenaud z Teamu Penske

  • 26.05.2019 Neutral Lewis Hamilton z týmu Mercedes vyhrál VC Monaka F1 a zvýšil vedení v MS

Facebook Instagram

ČPP popáté Pojišťovnou roku v oblasti autopojištění

ČPP popáté Pojišťovnou roku v oblasti autopojištění

Uspěla i v dalších kategoriích ankety

Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) ovládla 19. ročník ankety Pojišťovna roku, když získala tři zlaté ve čtyřech hlavních kategoriích. Výsledky hlasování zveřejnila Asociace českých pojišťovacích makléřů.

ČPP popáté za sebou obhájila vítězství v Autopojištění. První místo obsadila i v nejprestižnější kategorii Pojištění průmyslu a podnikatelů a také v Pojištění občanů.

„Akce je pro nás cenná zejména tím, že zde hlasují profesionální pojišťovací makléři, kteří mají dokonalý přehled o tom, jak trh funguje. Tato ocenění jsou nejen naším úspěchem, ale vyznamenáním celé skupiny Vienna Insurance Group, jejíž jsme součástí,“ uvedl při této příležitosti generální ředitel ČPP Jaroslav Besperát. 

Jaroslav Besperát (na snímku uprostřed) přebíral ocenění pro ČPP i v minulých ročnících ankety

ČPP v roce 2018 předepsala pojistné ve výši téměř 9,5 miliardy korun. Podle České asociace pojišťoven (ČAP) meziročně rostla o 11,3 %, na více než dvojnásobek v porovnání s celým odvětvím. Předpis v neživotním pojištění vzrostl o 11,2 % a v životním o 11,4 %. Sedmiprocentní tržní podíl zajistil ČPP posun na pátou pozici v žebříčku pojišťoven. Ve svém portfoliu spravuje přes dva miliony smluv a pečuje o více než 1,2 milionu klientů. 

Komentáře ke článku

reklama
reklama