Novinky

  • 18.08.2019 Good Jan Kopecký vyhrál s Pavlem Dreslerem už poosmé prestižní Barum Czech Rally Zlín

  • 18.08.2019 Neutral BMW prodloužilo titulární partnerství s prestižní golfovou PGA TOUR o tři roky

  • 14.08.2019 Neutral Nástupce supersportu Audi R8 bude mít elektrický pohon od chorvatské firmy Rimac.

Facebook Instagram

ČPP popáté Pojišťovnou roku v oblasti autopojištění

ČPP popáté Pojišťovnou roku v oblasti autopojištění

Uspěla i v dalších kategoriích ankety

Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) ovládla 19. ročník ankety Pojišťovna roku, když získala tři zlaté ve čtyřech hlavních kategoriích. Výsledky hlasování zveřejnila Asociace českých pojišťovacích makléřů.

ČPP popáté za sebou obhájila vítězství v Autopojištění. První místo obsadila i v nejprestižnější kategorii Pojištění průmyslu a podnikatelů a také v Pojištění občanů.

„Akce je pro nás cenná zejména tím, že zde hlasují profesionální pojišťovací makléři, kteří mají dokonalý přehled o tom, jak trh funguje. Tato ocenění jsou nejen naším úspěchem, ale vyznamenáním celé skupiny Vienna Insurance Group, jejíž jsme součástí,“ uvedl při této příležitosti generální ředitel ČPP Jaroslav Besperát. 

Jaroslav Besperát (na snímku uprostřed) přebíral ocenění pro ČPP i v minulých ročnících ankety

ČPP v roce 2018 předepsala pojistné ve výši téměř 9,5 miliardy korun. Podle České asociace pojišťoven (ČAP) meziročně rostla o 11,3 %, na více než dvojnásobek v porovnání s celým odvětvím. Předpis v neživotním pojištění vzrostl o 11,2 % a v životním o 11,4 %. Sedmiprocentní tržní podíl zajistil ČPP posun na pátou pozici v žebříčku pojišťoven. Ve svém portfoliu spravuje přes dva miliony smluv a pečuje o více než 1,2 milionu klientů. 

Komentáře ke článku