Novinky

  • 11.08.2020 Neutral Akcie Hyundaie prudce stouply, když firma oznámila příchod elektromobilů Ioniq

  • 09.08.2020 Neutral Holanďan Max Verstappen (Red Bull) zvítězil ve VC 70. výročí F1 v Silverstonu

  • 08.08.2020 Neutral Fin Valtteri Bottas (Mercedes) odstartuje z první pozice do VC 70. výročí F1 v Silverstonu

Facebook Instagram

Topolová se stala Manažerkou roku

Topolová se stala Manažerkou roku

Uspěla v anketě Top ženy Česka

Generální ředitelka a předsedkyně představenstva společnosti Aures Holdings Karolína Topolová získala první místo v kategorii Manažerka roku v rámci ankety Top ženy Česka 2019.

Ocenění odborné poroty je pro mě ctí a vnímám to jako uznání dosavadní práce a osobní motivaci do dalších let. Utvrzuje mě to v tom, že posouváme naši firmu správným směrem. Dávno nejsme jen obchodník s ojetými automobily. Naším cílem je komplexní řešení mobility pro zákazníky,“ uvedla laureátka.

Karolína Topolová začínala svou kariéru jako programová manažerka v pražském hotelu Prague Hilton Atrium. V roce 1998 založila call centrum v AAA Auto. O osm let později postoupila do funkce Group HR and Call Centre Director.

Později se stala viceprezidentkou společnosti a podílela se na jejím vstupu na pražskou a budapešťskou burzu cenných papírů. Pod jejím vedením se podnik v roce 2014 prodal během transakce o celkové hodnotě přes šest miliard korun. Aktuálně je již osmým rokem generální ředitelkou a předsedkyní představenstva. Je vdaná a má šestiletou dceru.

Komentáře ke článku