Novinky

  • 15.02.2020 Bad Při stavbě továrny Tesla u Berlína už bylo objeveno 13 amerických leteckých bomb z války.

  • 12.02.2020 Good Slovenská vláda navrhuje zrušení dálničních poplatků pro vozy do 3,5 t.

  • 10.02.2020 Good Film Le Mans 66 (Ford v. Ferrari) získal Oscary za střih a zvuk - jako Grand Prix v roce 1966.

Facebook Instagram

Topolová se stala Manažerkou roku

Topolová se stala Manažerkou roku

Uspěla v anketě Top ženy Česka

Generální ředitelka a předsedkyně představenstva společnosti Aures Holdings Karolína Topolová získala první místo v kategorii Manažerka roku v rámci ankety Top ženy Česka 2019.

Ocenění odborné poroty je pro mě ctí a vnímám to jako uznání dosavadní práce a osobní motivaci do dalších let. Utvrzuje mě to v tom, že posouváme naši firmu správným směrem. Dávno nejsme jen obchodník s ojetými automobily. Naším cílem je komplexní řešení mobility pro zákazníky,“ uvedla laureátka.

Karolína Topolová začínala svou kariéru jako programová manažerka v pražském hotelu Prague Hilton Atrium. V roce 1998 založila call centrum v AAA Auto. O osm let později postoupila do funkce Group HR and Call Centre Director.

Později se stala viceprezidentkou společnosti a podílela se na jejím vstupu na pražskou a budapešťskou burzu cenných papírů. Pod jejím vedením se podnik v roce 2014 prodal během transakce o celkové hodnotě přes šest miliard korun. Aktuálně je již osmým rokem generální ředitelkou a předsedkyní představenstva. Je vdaná a má šestiletou dceru.

Komentáře ke článku