Novinky

  • 06.05.2021 Good Magistrát hl. m. Prahy oznámil záměr odstranit 1 800 informačních a směrových tabulí za účelem omezit vizuální smog

  • 21.04.2021 Neutral Světovým autem roku 2021 se stal Volkswagen ID.4

  • 19.04.2021 Good Max Verstappen (Red Bull) vyhrál Velkou cenu Emilie-Romagni F1

Facebook Instagram

Nový Hyundai v Pardubicích

Nový Hyundai v Pardubicích

Připraven na příchod elektromobility

V uplynulém týdnu bylo slavnostně otevřeno již 46. obchodní místo značky Hyundai v České republice. Jedná se o dealerství společnosti Auto In v Pardubicích.

Na ploše 500 metrů čtverečních nabídne kompletní rozsah služeb. Pobočka bude navíc v blízké budoucnosti plně certifikována a připravena na prodej a servis elektromobilů. 

Dealerství slavnostně otevřeli majitel Auto In Miloš Pavlíček (vlevo) a generální ředitel Hyundai Motor Czech Martin Saitz

Spolupráce s druhou nejúspěšnější automobilkou na našem trhu je pro nás velkou výzvou, na kterou se těšíme. Dobrým znamením jistě je, že právě během slavnostního otevření se nám podařilo prodat jeden z tucsonů v našem showroomu,“ uvedl majitel Auto In Miloš Pavlíček.

Jsme velmi spokojeni, že se nám i přes současnou situaci daří nadále rozšiřovat prodejní síť. Firmě Auto In přeji mnoho štěstí a obchodních úspěchů a těším se na vzájemnou spolupráci,“ prohlásil generální ředitel Hyundai Motor Czech Martin Saitz.

Komentáře ke článku