Novinky

  • 09.08.2021 Neutral Volkswagen představí na IAA v Mnichově SUV kupé ID.5 GTX

  • 06.05.2021 Good Magistrát hl. m. Prahy oznámil záměr odstranit 1 800 informačních a směrových tabulí za účelem omezit vizuální smog

  • 21.04.2021 Neutral Světovým autem roku 2021 se stal Volkswagen ID.4

Facebook Instagram

Donckerwolke se vrací do Hyundai Motor Group

Donckerwolke se vrací do Hyundai Motor Group

Bude mít na starosti kreativní oblast

Koncern Hyundai Motor Group (HMG) oznámil, že jmenoval Luca Donckerwolkeho do nově vytvořené funkce šéfa veškeré kreativní činnosti HMG. Současně bude zastávat post výkonného viceprezidenta. Svou kancelář má v technickém centru společnosti Hyundai Motor Europe.

Ponese odpovědnost za komunikaci v oblasti designu, která bude zahrnovat témata týkající se například značky Genesis, produktové řady elektromobilů Ioniq a vozidel s palivovými články.

Donckerwolke nastoupil do HMG v roce 2016 a jako šéfdesignér měl postupně na starosti Hyundai, Kiu a Genesis. V březnu rezignoval, aby se mohl intenzivně věnovat svému zdraví. Nyní se vrací do HMG po přechodné pracovní přestávce, během níž řešil své osobní záležitosti.

Je mi velkou ctí, že mohu zahájit druhé období své kariéry v Hyundai Motor Group a konsolidovat její kreativní oblast. Ve spolupráci s odbornými týmy budu prezentovat rozmanitost a pestrost designu značek HMG, který je nejen technologicky dynamický, ale také zaměřený na zákazníky,“ uvedl Donckerwolke.

Komentáře ke článku