Novinky

  • 21.11.2018 Good Podle Zprávy MŽP emise NOx a částic z dopravy v období 2000 - 2017 poklesly.

  • 19.11.2018 Bad V Tokiu byl zatčen předseda Nissan Motor Carlos Ghosn za falšování údajů o příjmech.

  • 18.11.2018 Neutral Závod WEC na 6 h v Šanghaji vyhrála posádka Conway, López, Kobajaši v Toyotě

Facebook Instagram

Bridgestone nabídne run-flat v hlavních řadách

Bridgestone nabídne run-flat v hlavních řadách

DriveGuard RFT pro pneumatiky Turanza, Blizzak a Weather Control

Bridgestone se zaměřuje na řešení reálných problémů, jimž řidiči čelí na cestách. Jízdy přerušené poškozením pneumatiky způsobují zpoždění a mohou vést ke vzniku nebezpečných situací. Bridgestone s tímto problémem bojuje rozšířením nabídky své patentované a revoluční technologie  DriveGuard RFT (Run-Flat Technology), která bude od listopadu 2018 dostupná v hlavních produktových řadách. Pro řidiče to znamená zvýšení bezpečnosti, komfortu a pocitu jistoty, protože s pneumatikami DriveGuard RFT mohou pokračovat v jízdě i po ztrátě tlaku.

Bridgestone DriveGuard RFT

Bridgestone tuto technologii poprvé představil v 80. letech. Nyní může její přednosti využívat ještě více řidičů, což je v souladu se zaměřením společnosti na zvyšování bezpečnosti silničního provozu.

Bridgestone DriveGuard RFT umožňuje udržet kontrolu nad vozem a bezpečně pokračovat v jízdě i při poškození pneumatiky a ztrátě tlaku, a to na vzdálenost až 80 km při rychlosti jízdy až 80 km/h. Spotřebitelé budou nyní moci využívat tyto výhody společně s vynikajícími provozními vlastnostmi, jimiž se vyznačují řady pneumatik Turanza, Blizzak a Weather Control.

Nabídka technologie run-flat v hlavních produktových řadách na trhu náhradní spotřeby je ojedinělá, protože ostatní výrobci ji omezují pouze na pneumatiky dodávané pro prvovýbavu specifických modelů vozidel.

Pneumatiky Bridgestone s technologií DriveGuard RFT lze používat pro jakýkoli vůz vybavený systémem TPMS.

Bridgestone DriveGuard RFT

Komentáře ke článku

reklama
reklama