Novinky

  • 09.08.2021 Neutral Volkswagen představí na IAA v Mnichově SUV kupé ID.5 GTX

  • 06.05.2021 Good Magistrát hl. m. Prahy oznámil záměr odstranit 1 800 informačních a směrových tabulí za účelem omezit vizuální smog

  • 21.04.2021 Neutral Světovým autem roku 2021 se stal Volkswagen ID.4

Facebook Instagram

Čtyřlístek novinek Bridgestone do jedné stopy

Čtyřlístek novinek Bridgestone do jedné stopy

Na silnici i do terénu

Bridgestone uvedl v letošním roce na trh čtyři nové motocyklové pneumatiky.

Battlax Classic Racing CR11 byla vyvinuta speciálně pro klání historiků Maxi Classic. Dezén je odvozen od závodní gumy Bridgestone Battlax Racing R11 s drážkami. Přední pneumatika je opatřena konstrukcí variabilního bezešvého ocelového nárazníku V-MS-Belt. Výkony na mokru zvyšuje kombinace speciálních směsí v třísekčním uspořádání na zadním běhounu.

Battlax BT46 nahradí v sortimentu úspěšný model BT45. Přední pneumatika má dezén s motivem obráceného písmene V. Zadní je vylepšena použitím materiálu s obsahem siliky. Bezdušové BT46 lze používat i s duší na specifických ráfcích.

Battlax Racing Street RS11 je prvovýbavou strojů Yamaha YZF-R1 a YZF-R1M, Kawasaki H2 a H2 carbon nebo Suzuki GSX-R 1000 a GSX-R 1000 R. Obutí pro přední i zadní kolo používá technologii třísekční směsi 3LC. V-MS-Belt optimalizuje tuhost dezénu zadní pneumatiky. Tím se prodlužuje styčná plocha v ramenní oblasti a zvyšuje se adheze při průjezdu zatáčkou v náklonu.

Battlecross E50 Extreme je určena pro endurové sporty. Optimalizované rozmístění bloků dezénu je doplněno patentovanou technologií Bridgestone Castle Block. Tím se dosahují maximální hranový efekt a vyšší trakce.

Komentáře ke článku