Novinky

  • 16.07.2019 Neutral V prvním pololetí Německo předstihlo v prodeji elektromobilů a plug-in hybridů Norsko.

  • 14.07.2019 Neutral Brit Lewis Hamilton z Mercedesu vyhrál VC Velké Británie F1 v Silverstone

  • 13.07.2019 Bad Členka německé SPD Ingrid Remmersová chce zákazat „přemotorované tanky“ SUV.

Facebook Instagram

Světová premiéra Mitsubishi L200

Světová premiéra Mitsubishi L200

Velká modernizace pick-upu

Světová premiéra nového pick-upu L200 se uskutečnila v Bangkoku. Mitsubishi L200 je nejnovější verzí modelu, který letos slaví již 40. narozeniny. Vyrábí se v závodu Laem Chabang Plant v Thajsku.

Mitsubishi L200 Triton

Modernizací se L200 změnilo prakticky ve všem: v designu s novou variantou konceptu čelní partie, ve zdokonaleném systému pohonu všech kol 4WD pro lepší schopnosti v terénu, nejnovějšími prvky aktivní bezpečnosti a systémy na podporu řízení. Přináší významné zlepšení odolnosti a spolehlivosti, požadované profesionálními uživateli, stejně tak jako pohodlí a jízdní vlastnosti v souladu s potřebami soukromých zájemců.

Mitsubishi L200 Triton

Nové L200 ve verzi 4WD je vybavena buď systémem Super-Select 4WD, jenž zajišťuje optimální držení stopy a jízdní chování na libovolném povrchu, nebo Easy-Select 4WD, který zjednodušuje přepínání mezi jízdními režimy v závislosti na povrchu cesty. Kromě nových režimů přinášejí oba systémy pohonu všech kol vylepšené schopnosti v terénu.

Super-Select i Easy-Select 4WD používají nový režim Off-road s nastaveními Gravel (štěrk), Mud/Snow (bahno/sníh), Sand (písek) a Rock (kameny). Volbou režimu Off-road se zajišťuje integrované řízení výkonu motoru, převodovky a brzdění s cílem regulovat míru prokluzu kol, a tím zlepšit schopnosti jízdy v terénu a vyproštění se vlastními silami v bahně či sněhu.

Mitsubishi L200 Triton

L200 je globálním modelem se strategickým významem, jenž se po uvedení na thajský trh objeví i v dalších zemích regionu ASEAN, stejně tak jako ve státech Oceánie, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky. V budoucnu se bude prodávat ve 150 zemích po celém světě. Evropská specifikace bude k dispozici v průběhu léta 2019.

Mitsubishi L200 Triton
Mitsubishi L200 Triton
Mitsubishi L200 Triton

Komentáře ke článku