Novinky

  • 29.05.2020 Bad Renault má propustit 15 000 zaměstnanců, z toho 4600 ve Francii

  • 28.05.2020 Bad Desátý ročník Silk Way Rally ve dnech 2. až 11. července byl definitivně zrušen

  • 28.05.2020 Bad Automobilka Nissan se loni po 11 letech opět propadla do ztráty

Facebook Instagram

Premiéra Porsche 911 živě

Premiéra Porsche 911 živě

Příští týden to vypukne

Očekávaná novinka od Porsche, již osmá generace modelu 911, se představí 27. listopadu během večerního programu na autosalonu v Los Angeles. Nová generace s označením 992 se nyní ukazuje pouze obrysově, bez znatelného detailu. Zprvu to vypadalo, že se automobilka s novým modelem moc netají, ale šlo převážně o předprodukční návrhy.

Samozřejmě nelze očekávat designovou revoluci. Vzhled legendárního sportovní automobilu je nesmrtelný, a tak se již několik generací jen lehce poupravuje. Je velmi nepravděpodobné, že Porsche přiveze do L.A. své nejvýkonnější modely, na obrázcích vidíte nejspíš základní provedení Carrera nebo Carrera S.

O pohon se bude samozřejmě starat plochý šestiválcový motor. Někteří ale tvrdí, že v této generaci je již převodovka uzpůsobena tak, aby se do vozu dal umístit i elektromotor. Převodovka je nově vyvinutá, s osmi převodovými stupni a dvojitou spojkou. Mezi potvrzenou výbavu patří například Matrix LED světlomety.

Není pochyb o tom, že nová generace Porsche 911, bude hvězdou nejen výstavy, ale i celého nadcházejícího jara. Ve světě sportovních vozů jde o velkou událost. Představení se bude živě vysílat na oficiálních stránkách Porsche.

 

Komentáře ke článku