Novinky

  • 25.03.2019 Neutral Za polárním kruhem se testuje neobvyklý prototyp - Dacia Duster s elektrickým pohonem.

  • 22.03.2019 Neutral Bugatti plánuje luxusní limuzínu s legendárním jménem Royale a elektrickým pohonem.

  • 21.03.2019 Good Automobilky Toyota a Suzuki se dohodly na prohloubení spolupráce týkající se i Evropy.

Facebook Instagram

Auto na způsob internetového obchodu

Auto na způsob internetového obchodu

Audi na veletrhu CES v Las Vegas

Audi představuje na letošním veletrhu spotřební elektroniky CES (Consumer Electronics Show) v Las Vegas dvě nové technologie pro zábavní systémy budoucích automobilů. Inovativní internetové a nabíjecí služby, včetně možnosti využívat příslušné funkce i jednotlivě podle aktuální potřeby, bude skýtat již model Audi e-tron.

Audi Experience Ride má proměnit automobil v mobilní zábavní park. Dceřiná společnost Audi Electronics Venture GmbH spoluzaložila start-up holoride GmbH, v němž drží menšinový podíl, s cílem co nejrychleji a v co nejširším měřítku etablovat tento nový formát na trhu.

Ve stojícím vozidle najde uplatnění projekt Audi Immersive In-Car Entertainment. Uvádí vůz do pohybu v závislosti na impulzech z filmových scén.

První sériově vyráběný elektromobil značky Audi e-tron je na přání vybaven hlasovou službou Amazon Alexa. Prostřednictvím technologie functions on demand bude Audi svým zákazníkům vůbec poprvé nabízet možnost objednávat si funkce v závislosti na aktuálních požadavcích. Ty lze přitom pořídit pro různě dlouhá časová období.

Nabíjení stejnosměrným nebo střídavým proudem na cestách usnadní plánovač tras e-tron nebo e-tron Charging Service. Mnoho položek z portfolia programu Audi connect je součástí bezplatné aplikace myAudi App, která propojuje chytrý telefon s automobilem.

Na modelu v měřítku 1:3 pak Audi na CES ukazuje, jak by mohla ve střednědobém horizontu probíhat interakce mezi autonomním automobilem a chodci ve městech. 

Komentáře ke článku

reklama
reklama