Novinky

  • 22.04.2019 Neutral Lotus, patřící čínskému holdingu Geely, připravuje superauto s elektrickým pohonem.

  • 20.04.2019 Neutral Nový Ford Kuga se v USA představuje jako Ford Escape a Lincoln Corsair.

  • 20.04.2019 Bad Zahájení sériové výroby elektromobilu Audi e-tron zpožďuje nedostatek akumulátorů.

Facebook Instagram

Opel Combo je k mání za 295 900 korun

Opel Combo je k mání za 295 900 korun

Dvě europalety vedle sebe, indikátor přetížení

Dodávka Opel Combo Van se dočkala již své páté generace. V České republice její cena začíná na hodnotě 295 900 korun bez DPH.

Za tyto peníze kupec získá vůz s motorem 1.5 CDTI 55 kW/75 koní. Bude vybaven systémy ESP a TCP Plus, centrálním zamykáním s dálkovým ovládáním, palubním počítačem, výškově a podélně nastavitelným volantem, neprosklenými asymetrickými zadními dvoukřídlými dveřmi, šesti kotvícími body v nákladovém prostoru nebo elektricky ovládanými a vyhřívanými zpětnými zrcátky. 

Automobil je dostupný ve standardní délce 4,40 metru, v delší verzi XL měřící 4,75 metru a také se zdvojenou kabinou Crew Cab s pěti sedadly.

Objem nákladového prostoru může dosáhnout až 4,4 m3, užitečné zatížení 948 kg (bez řidiče) a maximální přepravní délka 3440 mm. Mezi podběhy kol se vejdou vedle sebe dvě europalety. Indikátor stlačením tlačítka umožňuje řidiči, aby se přesvědčil, že vozidlo není přetížené.

Zákazníci, jejichž pracoviště vyžaduje zlepšenou pohyblivost v blátě, písku nebo sněhu, si mohou Combo vylepšit elektronickou regulací trakce IntelliGrip a tzv. výbavou pro staveniště. Ta zahrnuje zvětšenou světlou výšku o 30 mm, kola většího průměru, tvrdší stabilizátory vpředu a vzadu a zadní pružiny s variabilní charakteristikou.

 

Komentáře ke článku

reklama
reklama