Novinky

  • 18.08.2019 Good Jan Kopecký vyhrál s Pavlem Dreslerem už poosmé prestižní Barum Czech Rally Zlín

  • 18.08.2019 Neutral BMW prodloužilo titulární partnerství s prestižní golfovou PGA TOUR o tři roky

  • 14.08.2019 Neutral Nástupce supersportu Audi R8 bude mít elektrický pohon od chorvatské firmy Rimac.

Facebook Instagram

Opel ukázal třetí pokolení Vivara

Opel ukázal třetí pokolení Vivara

Uveze zase o trošku více

Opel pokračuje v rychlém sledu v představování svých novinek. Tentokrát se pochlubil prvními snímky třetí generace lehkého užitkového vozu Vivaro. U prodejců se auto objeví koncem léta.

Vozidlo se bude vyrábět ve čtyřech provedeních – jako skříňová dodávka, Crew Cab pro šest osob, podvozek pro speciální nástavby nebo coby osobní minibus. K dispozici jsou tři délky karoserie: 4,60 m, 4,95 m a 5,30 m. S maximálním objemem nákladového prostoru 6,6 m3 snese Vivaro užitečné zatížení až 1400 kilogramů, což je o 200 kg více, než u jeho předchůdce. Povolená hmotnost přívěsu stoupla na 2500 kilogramů. 

Stabilitu na nezpevněném povrchu zaručuje systém regulace trakce IntelliGrip. V nabídce se objevuje rovněž šasi se zvětšenou světlou výškou a ochrannými prvky. Firma Dangel dodá verzi s pohonem všech kol.

 

Řidiči pomáhají head-up displej, panoramatická couvací kamera se záběrem 180°, výstražný asistenční systém Forward Collision Alert s funkcí nouzového brzdění Automatic Emergency Braking nebo tempomat.

 

 

Komentáře ke článku