Novinky

  • 22.04.2019 Neutral Lotus, patřící čínskému holdingu Geely, připravuje superauto s elektrickým pohonem.

  • 20.04.2019 Neutral Nový Ford Kuga se v USA představuje jako Ford Escape a Lincoln Corsair.

  • 20.04.2019 Bad Zahájení sériové výroby elektromobilu Audi e-tron zpožďuje nedostatek akumulátorů.

Facebook Instagram

Opel ukázal třetí pokolení Vivara

Opel ukázal třetí pokolení Vivara

Uveze zase o trošku více

Opel pokračuje v rychlém sledu v představování svých novinek. Tentokrát se pochlubil prvními snímky třetí generace lehkého užitkového vozu Vivaro. U prodejců se auto objeví koncem léta.

Vozidlo se bude vyrábět ve čtyřech provedeních – jako skříňová dodávka, Crew Cab pro šest osob, podvozek pro speciální nástavby nebo coby osobní minibus. K dispozici jsou tři délky karoserie: 4,60 m, 4,95 m a 5,30 m. S maximálním objemem nákladového prostoru 6,6 m3 snese Vivaro užitečné zatížení až 1400 kilogramů, což je o 200 kg více, než u jeho předchůdce. Povolená hmotnost přívěsu stoupla na 2500 kilogramů. 

Stabilitu na nezpevněném povrchu zaručuje systém regulace trakce IntelliGrip. V nabídce se objevuje rovněž šasi se zvětšenou světlou výškou a ochrannými prvky. Firma Dangel dodá verzi s pohonem všech kol.

 

Řidiči pomáhají head-up displej, panoramatická couvací kamera se záběrem 180°, výstražný asistenční systém Forward Collision Alert s funkcí nouzového brzdění Automatic Emergency Braking nebo tempomat.

 

 

Komentáře ke článku

reklama
reklama