Novinky

  • 23.05.2019 Bad Průměrná cena nových aut v Německu za 8 let vzrostla o 10 000 eur na 33 000 eur.

  • 21.05.2019 Bad Ve věku 70 let zemřel trojnásobný mistr světa F1 Niki Lauda

  • 19.05.2019 Bad Vůz nizozemské policie předjel vůz Tesla řízený funkcí Autopilot se spícím řidičem.

Facebook Instagram

Alcar začíná prodávat Panamu a Misano

Alcar začíná prodávat Panamu a Misano

Na trh přicházejí další ráfky značek AEZ a Dotz

Na tradičním setkání s novináři představila společnost Alcar Bohemia, největší dovozce ráfků do České republiky, novinky pro nadcházející hlavní motoristickou sezonu.

Největší pozornost se soustředila na lité kolo Panama od prémiové značky AEZ. Název je odvozen od slavné americké transkontinentální silnice Panamericana.

Produkt je určen pro velká SUV kalibru Porsche Cayenne a Macan, Mercedesu GLE, BMW X3, X5 a X6, VW Touareg či Range Roveru Discovery a Evoque. Je dodáván v rozměrech od devatenácti do jednadvaceti palců a vyniká extrémní odolností. Nabízí nosnost až 1026 kilogramů.

 

AEZ Panama dark

 

Panama je dostupná ve verzi high gloss s lakováním s titanovým leskem a ve variantě dark, představující kombinaci leštěné čelní plochy a černého laku.

Další značka z portfolia Alcaru, Dotz, přichází s Misanem, pojmenovaným podle italského závodního okruhu. Jeho design vzešel z tuningového projektu, pro který bylo vyvinuto speciální řešení se zapuštěným středem a otevřenými paprsky.

Zákazníci mohou volit mezi dvěma barevnými odstíny. Provedení grey je opatřeno šedým metalickým lakem, zatímco dark je mixem šedého metalického laku s leštěnou čelní plochou.

 

Dotz Misano grey

 

Kolo je schválené ve velikostech od 17 do 20 palců pro automobily s pětiděrovým uchycením, jakými jsou například Kia Ceed, Renault Mégane, Hyundai i30, Škoda Octavia, VW Golf, Mercedes B třídy, Audi A4 a mnoho dalších.

Komentáře ke článku

reklama
reklama