Novinky

  • 22.09.2020 Neutral Výroba v tuzemských automobilkách klesla v červenci a srpnu meziročně o pět procent

  • 18.09.2020 Bad Prodej aut v EU klesl za prvních osm měsíců 2020 meziročně o 32 procent

  • 15.09.2020 Neutral Škoda Octavia s plug-in hybridním pohonem se začne vyrábět v říjnu

Facebook Instagram

Jak se svézt na Suzuce nebo Interlagosu

Jak se svézt na Suzuce nebo Interlagosu

Alcar Bohemia nabízí i Kaimana

Hned šest novinek představila na tiskové konferenci společnost Alcar Bohemia, přední prodejce automobilových ráfků v České republice.

U prémiové značky AEZ se jedná o modely Kaiman a North. Prvně jmenovaný je dostupný v rozměrech od 17 do 20 palců a vlastní homologaci například pro BMW řady 3, 4 a 5, Audi A4 a A6, Škodu Superb, VW Passat nebo Opel Insignia.

North s dvojitými paprsky je šitý na míru pro automobily Volvo, tedy pro XC40 a XC60, V90 Cross Country, V60 a V40 či pro limuzíny S90 a S60. Osmnácti- až jednadvacetipalcová kola se prodávají ve dvou barevných provedeních.

V portfoliu Alcaru se nachází i značka Dotz, Ta uvádí sportovně laděnou Suzuku, vyráběnou v rozměrech od osmnácti do dvaceti palců ve variantách černého laku a jeho kombinace s leštěnou čelní plochou. Sáhnout po ní mohou kupříkladu majitelé Audi A3 až A7, BMW řady 3 až 6 a Mercedesu od E po S třídu.

 

Dezent TA Dark je určen především na vozy kategorie SUV

 

Dotz Interlagos s designem ve tvaru hvězdy je možné zakoupit jak s lakováním s titanovým leskem, tak v kombinaci grafitového laku s leštěnou čelní plochou. Uplatnění nalezne na vozech VW Polo a Golf, Audi A3, Škoda Octavia, Seat Leon a Toledo, Mercedes A a B třídy a mnoha dalších.

Po delší době Dotz přichází s produktem pro menší auta. LimeRock existuje výhradně ve čtyřděrovém provedení a cílí hlavně na tunerskou komunitu. Ta jimi může vyšperkovat Fiat 500, Opel Corsu, Ford Fiestu a Fiestu ST, Renault Clio a Citroën C3 a DS3.

A konečně Dezent se chlubí černoleštěnou modifikací kola TA dark, primárně určenou pro SUV. Ve velikostech od šestnácti do dvaceti palců je připravena k montáži na širokou paletu vozidel: Volvo XC 40 a XC 60, Audi Q2, Q3 a Audi Q5, BMW X3, Toyota RAV-4, Honda CRV, ale i Škoda Karoq a Kodiaq, Kia Sportage nebo Hyundai Santa Fe.

Komentáře ke článku