Novinky

  • 25.04.2023 Bad Policisté zjistili 2800 přestupků během akce, při které se zaměřili na dodržování rychlosti.

  • 23.04.2023 Good Soud v USA rozhodl, že autopilot automobilky Tesla při nehodě v roce 2019 neselhal.

  • 14.02.2023 Bad Ve věku 97 let zemřel čestný předseda společnosti Toyota Motor Corporation Dr.Soichiro Toyoda, který byl synem zakladatele společnosti.

Facebook Instagram

Premiéra Cupry Leon bude 20. února

Premiéra Cupry Leon bude 20. února

Značka současně otevře reprezentativní showroom

Nový model Cupra Leon stojí již téměř na startu. Cupra dne 20. února slavnostně otevře svůj reprezentativní showroom Cupra Garage a současně odhalí silniční a závodní verze nové rodiny modelů Cupra Leon.

Nový model Cupra Leon bude prvním Leonem s logem značky Cupra a bude nejúžasnějším zástupcem této řady, který se kdy vyráběl. V mnoha ohledech stanoví nová měřítka.

Hned na první pohled zaujme nepřehlédnutelným designem, jímž se odlišuje od konkurence, a srdce řidiče uchvátí vysokovýkonnými pohony. Nový model Cupra byl vyvíjen s cílem stát se novým referenčním bodem ve svém segmentu.

Leon Cupra je bestsellerem, aktuální generace bylo prodáno téměř 44 000 vozů,“ řekl Wayne Griffiths, předseda představenstva společnosti Cupra. „Představením modelu Cupra Leon upevníme postavení značky Cupra a tímto vozem s výrazným charakterem jí dodáme novou identitu. Nový model Cupra Leon je králem Leonů.

Komentáře ke článku