Novinky

  • 09.08.2021 Neutral Volkswagen představí na IAA v Mnichově SUV kupé ID.5 GTX

  • 06.05.2021 Good Magistrát hl. m. Prahy oznámil záměr odstranit 1 800 informačních a směrových tabulí za účelem omezit vizuální smog

  • 21.04.2021 Neutral Světovým autem roku 2021 se stal Volkswagen ID.4

Facebook Instagram

Auto Palace dokončuje nové dealerství Volvo

Auto Palace dokončuje nové dealerství Volvo

Otevírat se bude už v létě

Skupina Auto Palace dokončuje nové autorizované prodejní a servisní centrum v pražských Vysočanech. Slavnostní otevření se uskuteční ve třetím čtvrtletí letošního roku.

Komplex v Poděbradské ulici se rozkládá na ploše 2200 m2. Showroom bude mít kapacitu šesti vozů a počítá se také s plochou pro více než dvě desítky ojetých automobilů.

Servisní část bude vybavena například devíti do podlahy zapuštěnými pístovými zvedáky, diagnostikou motoru a také moderní technologií pro mytí vozidel. Plánováno je rovněž umístění minimálně sedmi dobíjecích stanic pro elektromobily. 

Nové dealerství poskytne odpovídající prostory a vybavení pro prodej i servis vozů Volvo

V konečné podobě zde bude pracovat přes 40 zaměstnanců, v první fázi přibližně poloviční počet.

Hlavním důvodem k investici bylo naplnění naší vize samostatného a většího dealerství Volvo v této lokalitě Prahy. Jsme velmi rádi, že doba realizace celého projektu od záměru ke zprovoznění nepřesáhne osmnáct měsíců. Stavba bude završena v červenci,” uvedl Karel Klouda, ředitel rozvoje obchodu Auto Palace.

Komentáře ke článku