Novinky

  • 09.08.2021 Neutral Volkswagen představí na IAA v Mnichově SUV kupé ID.5 GTX

  • 06.05.2021 Good Magistrát hl. m. Prahy oznámil záměr odstranit 1 800 informačních a směrových tabulí za účelem omezit vizuální smog

  • 21.04.2021 Neutral Světovým autem roku 2021 se stal Volkswagen ID.4

Facebook Instagram

Tomšů posílí vedení Auto Palace

Tomšů posílí vedení Auto Palace

Bude zastávat funkci Operations Director

Automobilová skupina Auto Palace oznámila, že do nově vytvořené pozice Operations Director s přímou podřízeností generálnímu řediteli byl jmenován Ondřej Tomšů (na titulním snímku).

V Auto Palace pracuje od června roku 2019 a dosud zastával funkci obchodního ředitele pobočky Auto Palace Spořilov. Nyní bude odpovědný za řízení především v oblasti sjednocování interních procesů a vedení operativních záležitostí s cílem zvýšení efektivity fungování jednotlivých středisek.

Auto Palace zároveň plánuje brzké obsazení uvolněného místa obchodního ředitele pobočky na pražském Spořilově a také postu Group Aftersales Manager v sektoru poprodejních služeb.

Jsem si plně vědom, že naplňování naší dlouhodobé obchodní strategie v České republice nemůže být pouze o investičních akvizicích. Významné změny v naší firmě musí provázet také kvalitní personální posílení,“ zdůraznil Radek Donner, generální ředitel Auto Palace.

Komentáře ke článku