Novinky

  • 09.08.2021 Neutral Volkswagen představí na IAA v Mnichově SUV kupé ID.5 GTX

  • 06.05.2021 Good Magistrát hl. m. Prahy oznámil záměr odstranit 1 800 informačních a směrových tabulí za účelem omezit vizuální smog

  • 21.04.2021 Neutral Světovým autem roku 2021 se stal Volkswagen ID.4

Facebook Instagram

Nové Volvo v pražských Vysočanech

Nové Volvo v pražských Vysočanech

Auto Palace rozšiřuje svoje aktivity

Automobilová skupina Auto Palace otevřela nové centrum Volvo v pražských Vysočanech. Na celkové ploše 2200 m2 vznikl reprezentativní showroom spolu se servisním zázemím.

Architektonické řešení stavby nám umožnilo harmonické propojení nabídky nových a zánovních vozů, čímž naplňujeme jednu z našich strategických vizí, kterou je posun kvality prodeje použitých automobilů na zcela novou úroveň. Rozhodli jsme se investovat přibližně 160 milionů korun do spolupráce s Volvem a vybudovat moderní dealerství bez kompromisů,” uvedl při této příležitosti Radek Donner, generální ředitel Auto Palace.

Tištěné prospekty budete hledat marně

Prostřednictvím aplikovaného konceptu Volvo Personal Service umožňujeme zákazníkům sledovat z odděleného salonku náš tým při práci na jejich autech. Věříme, že i takové detaily pomáhají v budování pozitivního vztahu k tak inovativní značce, jakou Volvo bezpochyby je,” dodal šéf pobočky Lukáš Kolev.

Po úplném dokončení zde bude zaměstnáno přes 40 osob, v současnosti je to zhruba polovina.

Komentáře ke článku