Novinky

  • 06.07.2020 Neutral Do konce roku má být v ČR zprovozněno 63 kilometrů nových dálnic a silnic

  • 05.07.2020 Neutral VC Rakouska, úvodní podnik nového ročníku F1, vyhrál Fin Valtteri Bottas (Mercedes)

  • 04.07.2020 Bad Prodej nových aut klesl v ČR v prvním pololetí meziročně o 26 procent

Facebook Instagram

Santa Fe poprvé s hybridním pohonem Smartstream

Santa Fe poprvé s hybridním pohonem Smartstream

Platforma třetí generace zlepšuje stabilitu

Společnost Hyundai odhalila první fotografie nové podoby SUV Santa Fe. Do prodeje přijde v září 2020.

Vnější design má budit dojem kombinace robustnosti a sofistikovanosti. LED světla pro denní svícení jsou tvarována do T. Ochranný panel v dolní části nárazníku sahá až ke spodním otvorům pro přívod vzduchu a obepíná je. Vzadu vizuálně zvětšuje šířku karoserie pozměněný vzhled koncových svítilen.

Modernizace interiéru zahrnuje mimo jiné úpravu přístrojové desky a středové konzole, stejně jako 10,25“ dotykový displej informačního, zábavního a navigačního systému. Vůz je opatřen voličem terénního režimu. 

V Santa Fe bude použita hybridní pohonná jednotka Smartstream

Santa Fe je prvním zástupcem Hyundaie v Evropě, který se bude nabízet s hybridními pohony Smartstream ve verzích s vnějším nabíjením i bez něho.

Platforma Hyundai třetí generace je vybavena technologií, jež usměrňuje proudění vzduchu. Jeho optimalizovaný pohyb motorovým prostorem zlepšuje odvádění tepla a současně zvyšuje stabilitu spodku vozidla. Té rovněž prospívá uložení těžkých komponentů v nižší poloze. 

Na přístrojové desce přibyl velký dotykový displej

Skelet s víceúrovňovými deformačními zónami a komponenty tvářenými za tepla lépe pohlcuje nárazové síly v případě kolize a současně minimalizuje deformace prostoru pro cestující.

Komentáře ke článku