Novinky

  • 09.08.2021 Neutral Volkswagen představí na IAA v Mnichově SUV kupé ID.5 GTX

  • 06.05.2021 Good Magistrát hl. m. Prahy oznámil záměr odstranit 1 800 informačních a směrových tabulí za účelem omezit vizuální smog

  • 21.04.2021 Neutral Světovým autem roku 2021 se stal Volkswagen ID.4

Facebook Instagram

HoppyGo rozšiřuje svoje aktivity

HoppyGo rozšiřuje svoje aktivity

Nově nabízí cestovatelské zážitky

Platforma pro sdílení aut HoppyGo navázala spolupráci se zážitkovou agenturou OutdoorTrip. Prostřednictvím portálu Dovolenadoma nabídne přes 500 variant aktivit včetně více než 60 tipů na destinace v České republice.

Mechanismus webu dokáže filtrovat obsah dle zvolených požadavků a v případě zájmu přesměruje zákazníka na stránku OutdoorTripu, kde si lze zvolený produkt zakoupit. Na výběr jsou jak adrenalinové záležitosti typu snowkitingu, lezení po ledových útvarech a zamrzlých vodopádech, skitouringu nebo adventní a vánoční plavby na voru, tak akce rodinného typu. K nim patří třeba příležitost zažít středověk v Dětenicích, prozkoumat hrady a zámky či navštívit muzeum fantastických iluzí. 

HoppyGo nyní zprostředkovává i cesty za nevšedními zážitky

Počítáme s hlubší integrací portfolia HoppyGo do našich balíčků služeb, tak aby i naši klienti mohli v plné šíři využívat sdílenou mobilitu při svých cestách za dobrodružstvím. Rozšiřujeme rovněž možnost glampingu, tedy luxusního ubytování v přírodě, při němž turisté ocení spolehlivé dopravní prostředky, které si mohou pronajmout pouze na potřebný čas strávený třeba na prodlouženém víkendu nebo na tuzemské dovolené,” uvedl šéf OutdoorTripu Zdeněk Blažek.

Komentáře ke článku