Novinky

  • 08.04.2021 Neutral Akio Toyoda byl zvolen osobností roku v anketě World Car of the Year

  • 17.03.2021 Good Od roku 2025 se Mini stane čistě elektrickou značkou

  • 22.02.2021 Bad Tesla přestala přijímat objednávky model Y a odstranila ho i ze svého online konfigurátoru.

Facebook Instagram

Kia pomáhá i ve zlých časech

Kia pomáhá i ve zlých časech

Statisíce pro hendikepované děti

Společnost Kia Motors Czech podpořila v roce 2020 prostřednictvím Nadace Naše dítě rodiny s dětmi s poruchami autistického spektra či mozkovou obrnou. Konkrétně se jednalo o částku 416 600 korun. Ta příjemcům pomohla pokrýt náklady na neurorehabilitace, různé kompenzační pomůcky a odlehčovací služby.

Kia je náš stabilní dárce, který za 11 let věnoval hendikepovaným přes 3,3 miliony korun. Charitativní podpora se zejména v roce 2020 ukázala jako velmi důležitá a nepostradatelná,“ uvedla ředitelka Nadace Naše dítě PhDr. Ivana Kozáková. Tato instituce zaregistrovala loni především v důsledku nepříznivých ekonomických dopadů koronavirové pandemie o 26 % více žádostí než v roce 2019.

Přestože loňských dvanáct měsíců nepatřilo kvůli Covidu-19 z hlediska prodejů nových automobilů k těm nejlehčím, jsme nesmírně rádi, že se nám díky našim zákazníkům, projektu Já a Kia pomáháme dětem a 8332 registrovaným vozům podařilo pro Nadaci Naše dítě vybrat tolik potřebné finanční prostředky,“ zdůraznila PR & Corporate Events manažerka Kia Motors Czech Kateřina Vaňková Jouglíčková.

Komentáře ke článku