Novinky

  • 18.08.2019 Good Jan Kopecký vyhrál s Pavlem Dreslerem už poosmé prestižní Barum Czech Rally Zlín

  • 18.08.2019 Neutral BMW prodloužilo titulární partnerství s prestižní golfovou PGA TOUR o tři roky

  • 14.08.2019 Neutral Nástupce supersportu Audi R8 bude mít elektrický pohon od chorvatské firmy Rimac.

Facebook Instagram

Kia ocenila svoje nejlepší obchodníky

Kia ocenila svoje nejlepší obchodníky

Dealerem roku 2018 je společnost Unikom

Společnost Kia Motors Czech ocenila v rámci ankety Kia Dealer Awards 2018 nejproduktivnější dealery značky v České republice. Oznámeni byli vítězové v celkem sedmi kategoriích - Nejlepší dealer, Nejlepší servis, Nejlepší prodejce nových vozů, Fleetové centrum, Kia Finance, Trophy Award a Platinum dealer. Slavnostní vyhlášení výsledků se konalo v druhé polovině ledna v multifunkčním prostoru Cubex v Praze.

Distribuční síť automobilky čítá v současné době 59 prodejních a servisních jednotek. Jejich prostřednictvím bylo v loňském roce předáno zákazníkům 10 439 vozidel, což představuje meziroční nárůst o 13 procent. Tržní podíl Kii se zvýšil na čtyři procenta. 

Mezi generálním ředitelem Kia Motors Czech Arnoštem Barnou (vlevo) a prezidentem této společnosti Jong Yung Kimem stojí generální ředitel firmy Unikom Miloš Půlpán

Jako nejlepší obchodník byla vyhodnocena firma Unikom z Kutné Hory. Nejlepším prodejcem nových vozů je společnost Auto Future. Nejlepším servisem se může pyšnit Auta s.r.o, fleetovým centrem roku pak Emil Frey. Cenu Kia finance si odnesl zástupce prodejce Auto Hybeš. Celoevropské tituly Platinum Dealer a Trophy Award získaly Autocentrum Barth a Auto Hlaváček.

Komentáře ke článku