Novinky

  • 16.07.2019 Neutral V prvním pololetí Německo předstihlo v prodeji elektromobilů a plug-in hybridů Norsko.

  • 14.07.2019 Neutral Brit Lewis Hamilton z Mercedesu vyhrál VC Velké Británie F1 v Silverstone

  • 13.07.2019 Bad Členka německé SPD Ingrid Remmersová chce zákazat „přemotorované tanky“ SUV.

Facebook Instagram

Česká Kia zvyšuje aktivitu na poli elektromobility

Česká Kia zvyšuje aktivitu na poli elektromobility

Zúčastní se i dvou ekologických soutěží

Společnost Kia Motors Czech v prvním pololetí roku 2019 představí svůj program elektromobility na tematických veletrzích, rallyových kláních i vydáním informační brožury.

Na právě probíhajícím (19. – 22. března) veletrhu Amper v Brně vystavuje česká Kia městský hybridní crossover Niro HEW, plug-in Optima Sportswagon PHEV a elektromobil e-Niro.

Po skončení akce se flotila vydá na turné po našich městech v rámci Informačních dní Schrack Technik, které budou zaměřeny na nejrůznější aspekty - od infrastruktury nabíjecích stanic přes připravenost distribuční sítě elektrické energie až po možnosti, které současná vozidla na elektrický pohon skýtají. Putování začíná 26. března v Brně, pokračuje 28. března v Ostravě, 2. dubna v Hradci Králové a vyvrcholí 9. dubna v Praze.

V polovině června se Kia účastní výstavy EkoAuto v ostravském industriálním areálu Trojhalí Karolína.

Na sportovním poli se bude korejská značka prezentovat během Czech New Energies Rallye (16. – 18. května v okolí Českého Krumlova) a ECO Rally Bohemia (12. – 14. července s centrem v Mladé Boleslavi). Obě soutěže se jedou pod záštitou Mezinárodní automobilové federace FIA. Posádky budou tvořeny novináři, influencery a významnými fleeetovými zákazníky.

Importér zároveň chystá publikaci o jednotlivých typech elektrifikovaných pohonů a také o všech svých ekologických modelech na tuzemském trhu.

Komentáře ke článku