Novinky

  • 24.01.2020 Good Škoda na ženevském autosalonu představí Octavii iV RS s plug in hybridním pohonem.

  • 24.01.2020 Bad Šéf odborů VW Osterloh požaduje kvóty EU pro nabíjecí stanice elektromobilů.

  • 24.01.2020 Good Alfa Romeo ke 110. výročí plánuje lehkou verzi Giulia GTA Special s 456 kW (620 k).

Facebook Instagram

Limitovaná série výchozího modelu pro speciál DTM

Limitovaná série výchozího modelu pro speciál DTM

BMW ukáže jubilejní M Heritage na Nürburgringu

V rámci víkendu seriálu DTM se ve dnech 13. až 15. září představí na Nürburgringu ve světové premiéře vůz BMW M4 Edition///M Heritage. Limitovaná série kupátka, které představuje civilní základ pro závodní speciál, vznikne v počtu 750 kusů. Prodávat se bude po celém světě v období od listopadu 2019 do dubna 2020.

 

Pro výroční model jsou k dispozici tři barvy karoserie: modrá Laguna Seca Blue, modrá metalická Velvet Blue a červená Imola Red. Střecha dvoumístného automobilu, vyrobená z plastů vyztužených uhlíkovými vlákny, se navíc vyznačuje dekorativním prvkem. Rovněž unikátní jsou kovaná dvacetipalcová M kola z lehké slitiny Star-spoke v matně šedém zbarvení Orbit Grey s odlišným rozměrem pro přední a zadní nápravu.

 

Spektrum výbavy zahrnuje specifická celokožená sedadla M s výraznými otvory v oblasti opěradel. Struktura karbonového obložení, navrženého výhradně pro tento automobil, zahrnuje pruh se třemi M barvami.

Jak lišty interiéru, tak prahů nesou loga Edition ///M Heritage a 1/750. Nápis ///M Heritage v tyrkysovém, oranžovém nebo červeném odstínu lze najít také na předních opěrkách hlavy.

 

 

Komentáře ke článku