Novinky

  • 18.10.2019 Neutral Zelení chtějí v Německu prosadit rychlostní limity 130 km/h pro německé dálnice.

  • 17.10.2019 Neutral Korea chce do roku 2030 dosáhnout podíl 33 % prodeje elektrifikovaných vozidel.

  • 16.10.2019 Bad V Německu v posledních měsících dramaticky rostou ceny ojetých aut.

Facebook Instagram

Asistence Kooperativy měla napilno

Asistence Kooperativy měla napilno

Její posádky pomáhaly motoristům nejen v Chorvatsku

Také letos o prázdninách se mohli klienti pojišťovny Kooperativa v případě problémů obrátit na asistenční službu, kterou přímo v Chorvatsku zajišťovala společnost Global Assistance. Zásahové vozy s českými posádkami měly základny v Primoštenu a ve Splitu.

V létě naše kolegy v této zemi kontaktovalo 181 osob. Většinou jsme řešili poruchy vozidel. Nejčastěji, v celkem 67 případech, motoristy zastavila závada motoru, druhým nejčastějším problémem byly poškozené pneumatiky. Z těch kurióznějších příčin můžeme jmenovat odemčení vozidla. Zprostředkovali jsme i dovoz pohonných hmot nebo výměnu zničeného akumulátoru,“ uvedl Jan Chabada, obchodní ředitel společnosti Global Assistance.

Asistenční automobily odjely k Jadranu v půlce června, zpět se vracejí v těchto dnech. Do akce se však dostaly i jinde. „Nejdelší odtah, který jsme v letních měsících zajišťovali, byl převoz poškozeného auta ze Španělska, přes 2230 kilometrů. Vloni jsme transportovali vozidlo z Norska, to bylo dokonce 2900 kilometrů,“ dodal Chabada.

Komentáře ke článku