Novinky

  • 19.01.2021 Neutral Průměrná cena povinného ručení v ČR klesla v prosinci meziročně o 953 Kč na 6702 Kč

  • 14.01.2021 Neutral Litr benzinu se v ČR prodává v průměru za 27,92 Kč, litr nafty za 27,23 Kč

  • 11.01.2021 Neutral Šéf Tesly Elon Musk se podle agentury Bloomberg stal nejbohatším člověkem na světě

Facebook Instagram

Global Assistance v boji proti Covidu-19

Global Assistance v boji proti Covidu-19

Asistenční společnost věnovala ÚVN potřebnou techniku

Asistenční společnost Global Assistance, člen Vienna Insurance Group, věnovala Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN) v Praze dva plicní ventilátory a anesteziologický přístroj v hodnotě téměř 1,5 milionu Kč.

K symbolickému předání došlo na Klinice anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny za účasti jejího přednosty MUDr. Tomáše Tylla, Ph.D. (na titulním snímku vpravo) a Ing. Marka Jaroše, předsedy představenstva Global Assistance.

S Ústřední vojenskou nemocnicí spolupracujeme v oblasti zdravotní asistence. Když jsme v průběhu koronavirové pandemie zjistili, že je nedostatečná kapacita plicních ventilátorů, rozhodli jsme se dva pro ni pořídit. Vybavení jsme ještě doplnili o anesteziologický aparát Zeus IE,“ uvedl Jaroš.

Zařízení, která jsme obdrželi, znamenají navýšení specifického segmentu intenzivní péče, což je za stávající situace klíčové. V neposlední řadě je pro nás velmi příjemné, že se jedná o techniku, kterou dobře známe, a nebude tak pro nás problém zapojit ji do provozu ihned,“ zdůraznil Tyll.

Komentáře ke článku