Novinky

  • 09.08.2021 Neutral Volkswagen představí na IAA v Mnichově SUV kupé ID.5 GTX

  • 06.05.2021 Good Magistrát hl. m. Prahy oznámil záměr odstranit 1 800 informačních a směrových tabulí za účelem omezit vizuální smog

  • 21.04.2021 Neutral Světovým autem roku 2021 se stal Volkswagen ID.4

Facebook Instagram

Hejnová se stala ambasadorkou Volva

Hejnová se stala ambasadorkou Volva

Vůz jí zapůjčil Auto Palace Spořilov

Společnost Auto Palace Spořilov navázala spolupráci se Zuzanou Hejnovou. Česká atletická reprezentantka v roli ambasadorky převzala vůz Volvo XC90. Dvouletý kontrakt je součástí plánovaných marketingových aktivit firmy.

Zuzana Hejnová je dvojnásobnou mistryní světa v běhu na 400 metrů překážek a držitelkou bronzové medaile z olympijských her v Londýně 2012. Zároveň se věnuje také své sportovní akademii HESU, ve které se snaží motivovat děti i dospělé k aktivnímu pohybu a zdravému životnímu stylu.

 

Zuzana Hejnová se svým novým Volvem XC90

 

Automobil je velmi důležitá součást mého života, protože neustále cestuji mezi tréninky, domovem a také k rodičům, které mám na severu Čech blízko Ještědu. Za volantem mám ráda pocit bezpečí, vyšší posed, elektronické systémy podporující komfort a také kvalitní audiosystém. Pocházím z Liberce, kam jezdím často v zimě, a tak samozřejmě ocením i pohon všech kol,” uvedla v rámci slavnostního předání automobilu.

Komentáře ke článku