Novinky

  • 29.11.2020 Neutral Sedminásobný mistr světa Lewis Hamilton vyhrál VC Bahrajnu F1

  • 28.11.2020 Neutral Za tři čtvrtletí 2020 vzrostl počet osobních aut v ČR o 112 000 na 6,102 milionu vozů

  • 25.11.2020 Neutral Nový crossover automobilky Hyundai se bude jmenovat Bayon

Facebook Instagram

Das WeltAuto nyní prodává po síti

Das WeltAuto nyní prodává po síti

Na přání připraví i videoprezentaci vozu

Das WeltAuto, program prodeje ojetých vozů spadající pod společnost Porsche Česká republika, pokračuje během nouzového stavu ve své své činnosti v online podobě.

Zájemci si mohou s vybranými prodejci domluvit videoprezentaci vyhlédnutého vozu. Obchodníci Das WeltAuto vyřídí na dálku veškeré potřebné formality a po dohodě se zákazníkem dovezou auto na místo, případně se s ním domluví na jiné individuální formě předání.

Webové stránky patří již řadu let mezi klíčové nástroje Das WeltAuto,“ uvedla Miroslava Cimrová, vedoucí divize Das WeltAuto firmy Porsche Česká republika. „Jejich význam nyní po uzavření provozoven ještě více vzrostl. Kromě toho otvíráme další kanály pro online komunikaci, které v rámci systémových limitů nahrazují osobní návštěvu.

Prodejny Das WeltAuto jsou zavřené, prodej však pokračuje v online prostředí

Dealeři, kteří díky své velikosti disponují potřebným technickým zázemím i personálním obsazením, mohou na přání poskytnout videoprezentace vozidla prostřednictvím platforem Skype, Teams, WhatsApp nebo FaceTime. Klient tak v přímém přenosu uvidí i nejmenší detaily a může klást dotazy ohledně technického stavu, možností financování, nabídky příslušenství a podobně.

Komentáře ke článku