Novinky

  • 06.05.2021 Good Magistrát hl. m. Prahy oznámil záměr odstranit 1 800 informačních a směrových tabulí za účelem omezit vizuální smog

  • 21.04.2021 Neutral Světovým autem roku 2021 se stal Volkswagen ID.4

  • 19.04.2021 Good Max Verstappen (Red Bull) vyhrál Velkou cenu Emilie-Romagni F1

Facebook Instagram

Jak funguje BMW Individual Manufaktur?

Jak funguje BMW Individual Manufaktur?

Timo Glock zve na prohlídku továrny

Timo Glock, německý tovární jezdec automobilky BMW a bývalý pilot F1, v sérii videí zve své diváky do zákulisí zajímavých oblastí, aktivit a projektů v rámci BMW Group. Glock v této epizodě navštívil divizi BMW Individual Manufaktur, kde se pod rukama zručných řemeslníků mění nejnáročnější a exkluzivní přání zákazníků spojené s automobily BMW na realitu. I sám jezdec přiložil i ruku k dílu.

Od založení v roce 1992 byla divize BMW Individual synonymem pro exkluzivitu. Od počátku se zaměřovala na maximální kvalitu a na to, aby se podařilo splnit každý požadavek zákazníků. A to v podstatě platí i v dnešní divizi BMW Indvidual Manufaktur. V halách ve městě Garching nedaleko Mnichova se zákazníci stávají tvůrci svého vlastního vozu. Interiér nebo exteriér, zlaté kliky či rodinný erb na opěrkách hlavy – splnit lze snad každý požadavek. Podmínka je pouze jedna: úpravy nesmějí ovlivnit bezpečnostní standardy, vlastnosti značky či právní předpisy.

Timo Glock během své návštěvy poznal celý svět možností. V rámci prohlídky se naučil vše o celém procesu od surovin až po hotové speciální edice, vyslechl si bizarní příběhy a pomohl s výrobou příslušenství do konkrétního vozu. Jeho závěr? „Možné je všechno. S BMW si můžete splnit jakýkoliv automobilový sen. Je fascinující, s jakou vysokou mírou řemeslné zručnosti zde vše vzniká.

 

BMW Individual Manufaktur
BMW Individual Manufaktur

 

 

Komentáře ke článku