Novinky

  • 25.04.2023 Bad Policisté zjistili 2800 přestupků během akce, při které se zaměřili na dodržování rychlosti.

  • 23.04.2023 Good Soud v USA rozhodl, že autopilot automobilky Tesla při nehodě v roce 2019 neselhal.

  • 14.02.2023 Bad Ve věku 97 let zemřel čestný předseda společnosti Toyota Motor Corporation Dr.Soichiro Toyoda, který byl synem zakladatele společnosti.

Facebook Instagram

Nová řada Berlingo, Partner a Combo

Nová řada Berlingo, Partner a Combo

Další generace malých dodávek od PSA

Skupina PSA hodlá upevnit své postavení vedoucího výrobce na evropském trhu s malými dodávkami a nabízí svým současným i budoucím zákazníkům novou generaci vozů Peugeot Partner, Citroën Berlingo a Opel/Vauxhall Combo. Nová generace je třetí u vozů Peugeot Partner a Citroën Berlingo a už pátá u vozu Opel Combo.

Nové vozy, které vzešly ze společného vývojového programu, vznikly na základě platformy EMP2. Nové modely poskytují zákazníkům zcela nové prvky výbavy uspokojující každodenní i mimořádné potřeby a nabízejí stále větší bezpečnost (podpůrné prvky řízení a manévrování), komfort a praktičnost (kabina typu polokombi, větší užitečné zatížení, delší ložná plocha, paket Stavba atd.).

 

Skupina PSA nyní nabízí širokou škálu verzí karoserií kombinujících různé varianty užitečného zatížení od 650 kg po 1000 kg, dvě délky vozidel 440 a 475 cm, 2, 3 nebo 5 míst k sezení a prvky výbavy (otvor pro dlouhý náklad, výklopný zadní díl střechy „Girafon“, zesílené osvětlení nákladového prostoru, zásuvka 220 V atd.), která tak dokáže pokrýt všechny potřeby profesionálních uživatelů.

Philippe Narbeburu, ředitel obchodní jednotky Užitkové vozy uvedl: „Tato nová generace malých dodávkových vozů představuje novou etapu obnovy našich modelových řad. Naše nabídka je moderní, vozy jsou výkonné a byly navrženy tak, aby uspokojily náročné požadavky klientů a zajistily jim jedinečný zážitek. Chceme upevnit naše vedoucí vedení v Evropě a dál vyvážet naše know-how na další kontinenty.“

 

Uvedené vozy se budou prodávat ve stovce zemí. V Evropě bude zahájeno přijímání objednávek v září.

 

 

 

Komentáře ke článku