Novinky

  • 25.03.2019 Neutral Za polárním kruhem se testuje neobvyklý prototyp - Dacia Duster s elektrickým pohonem.

  • 22.03.2019 Neutral Bugatti plánuje luxusní limuzínu s legendárním jménem Royale a elektrickým pohonem.

  • 21.03.2019 Good Automobilky Toyota a Suzuki se dohodly na prohloubení spolupráce týkající se i Evropy.

Facebook Instagram

LaFerrari v západočeské metropoli

LaFerrari v západočeské metropoli

Plzeňské Depo2015 zaplní automobily

Od čtvrtka 19. do neděle 22. července se v bývalém depu dopravních podniků v Plzni představí více než 200 automobilových krasavců. Stane se tak v rámci druhého ročníku akce s názvem Skvosty s vůní benzinu.

Velkým lákadlem pro návštěvníky je historická sbírka vozů vzniklých v Metalexu, v Plzni založeném podniku, který se svého času věnoval výrobě a úpravě závodních automobilů a motocyklů.

K vidění budou dále například Rolls Royce 20/25 Park Ward (provozuschopný nerenovovaný veterán z r. 1934), Rolls Royce Phantom (adept na nejluxusnější auto na světě), Benz z roku 1914, Mercedes 190, Mercedes SLS, Mercedes-Maybach S 650 Cabriolet či supersporty Bugatti Veyron a Lamborghini Aventador. Za vrcholný exponát označují pořadatelé LaFerrari s hybridním motorem v ceně přes 100 milionů korun. Pro fanoušky jízdy v jedné stopě jsou připraveny historické stroje Harley-Davidson.

Součástí doprovodného programu jsou hudební vystoupení, ježdění na simulátorech, soutěže v rychlosti výměny pneumatiky, výstava fotografií Petra Frýby a také čtvrteční setkání s úřadujícím mistrem Evropy v závodech tahačů Adamem Lackem. 

 

 

Komentáře ke článku

reklama
reklama