Novinky

  • 16.07.2019 Neutral V prvním pololetí Německo předstihlo v prodeji elektromobilů a plug-in hybridů Norsko.

  • 14.07.2019 Neutral Brit Lewis Hamilton z Mercedesu vyhrál VC Velké Británie F1 v Silverstone

  • 13.07.2019 Bad Členka německé SPD Ingrid Remmersová chce zákazat „přemotorované tanky“ SUV.

Facebook Instagram

LaFerrari v západočeské metropoli

LaFerrari v západočeské metropoli

Plzeňské Depo2015 zaplní automobily

Od čtvrtka 19. do neděle 22. července se v bývalém depu dopravních podniků v Plzni představí více než 200 automobilových krasavců. Stane se tak v rámci druhého ročníku akce s názvem Skvosty s vůní benzinu.

Velkým lákadlem pro návštěvníky je historická sbírka vozů vzniklých v Metalexu, v Plzni založeném podniku, který se svého času věnoval výrobě a úpravě závodních automobilů a motocyklů.

K vidění budou dále například Rolls Royce 20/25 Park Ward (provozuschopný nerenovovaný veterán z r. 1934), Rolls Royce Phantom (adept na nejluxusnější auto na světě), Benz z roku 1914, Mercedes 190, Mercedes SLS, Mercedes-Maybach S 650 Cabriolet či supersporty Bugatti Veyron a Lamborghini Aventador. Za vrcholný exponát označují pořadatelé LaFerrari s hybridním motorem v ceně přes 100 milionů korun. Pro fanoušky jízdy v jedné stopě jsou připraveny historické stroje Harley-Davidson.

Součástí doprovodného programu jsou hudební vystoupení, ježdění na simulátorech, soutěže v rychlosti výměny pneumatiky, výstava fotografií Petra Frýby a také čtvrteční setkání s úřadujícím mistrem Evropy v závodech tahačů Adamem Lackem. 

 

 

Komentáře ke článku