Novinky

  • 13.10.2019 Neutral Valtteri Bottas (Mercedes) vyhrál VC Japonska F1

  • 12.10.2019 Neutral Porsche bude spolupracovat s Boeingem na vývoji létajícího elektromobilu.

  • 12.10.2019 Good Škoda Auto je nejatraktivnějším zaměstnavatelem pro studenty technických oborů

Facebook Instagram

Toyota Yaris Y20

Toyota Yaris Y20

Malý hatchback má narozeninovou edici

Toyota vzdává hold původnímu Yarisu uvedením nové výbavy Y20 na oslavu 20. výročí od představení tohoto úspěšného modelu, který se veřejnosti poprvé představil na autosalonu v Paříži v roce 1998. Během 20 let a tří generací se stal nejlépe prodávaným modelem značky v Evropě.

Toyota Yaris Y20

Modernizovaná řada Yaris se v premiéře představí na autosalonu v Paříži a nabídne mimo jiné nový multimediální systém.
První výrobní série vozů 1998 Launch Edition Y20 bude používat tentýž zlatý lak jako Yaris z roku 1998, avšak s moderním vylepšením v podobě tmavě šedé střechy.

Výbava Y20 se zařadí doprostřed nabídky vozu Yaris pro modelový rok 2019. Nahradí současnou výbavu Active s paketem Trend. V nabídce bude mít jednobarevné i dvoubarevné lakování. U dvoubarevného budou nový tmavě šedý lak střechy a exteriér s tmavě šedými prvky, například šestnáctipalcovými koly z lehké slitiny, bočními ochrannými lištami, maskou chladiče, kryty vnějších zpětných zrcátek a lemováním kolem mlhových světel s chromovými akcenty.

Tmavě šedý motiv se objeví i v interiéru v oblasti středového panelu, obkladů na volantu a na novém látkovém čalounění s kostkovaným vzorem.

Toyota Yaris Y20
Toyota Yaris Y20

Komentáře ke článku